Hydra Usługi Hydrauliczne Robert Świerpel

 • Nazwa firmy

  Hydra Usługi Hydrauliczne Robert Świerpel

 • Nazwa skrócona

  HYDRA

 • Adres

  ulica: Konopki Nowe 5A
  Nr domu: 5A
  Nr lokalu: 3
  11-513 Konopki Nowe

Informacje
Hydra - Usługi hydrauliczne to nasza specjalność. Zajmujemy się szerokim zakresem działań związanych z hydrauliką, oferując kompleksowe usługi, takie jak udrażnianie rur, zaopatrzenie w instalacje wod-kan i centralnego ogrzewania, montaż ekologicznych szamb, inspekcję pionów kanalizacyjnych przy użyciu kamery TV, a także instalację ogrzewania podłogowego oraz montaż kotłów gazowych.

Możesz zaufać naszemu doświadczeniu, które wynosi aż 30 lat, gwarantując solidną wiedzę i profesjonalizm w każdym zleceniu, jakie podejmujemy. Stawiamy na najnowocześniejsze maszyny ciśnieniowe od renomowanych producentów, które pozwalają nam skutecznie przeprowadzać udrażnianie rur i wszelkie prace hydrauliczne.

Nasza firma cieszy się uznaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, w tym między innymi hoteli, dla których świadczymy profesjonalne usługi hydrauliczne.

Jeśli poszukujesz zaufanego hydraulika w Giżycku lub okolicach, nie musisz dłużej szukać! Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci kompleksowe usługi hydrauliczne, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasza ekipa fachowców z wieloletnim doświadczeniem z przyjemnością podejmie się zrealizowania Twoich projektów związanych z hydrauliką. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zadania i wysoką jakość wykonywanych usług. Zaufaj Hydra - Usługi hydrauliczne i przekonaj się, że jesteśmy partnerem, na którym można polegać.

Branża
Hydraulik, usługi hydrauliczne, udrażnianie rur, szambo ekologiczne, instalacje wod - kan, kotły c.o., pompy ciepła, hydraulika

Godziny otwarcia
poniedziałek 07:00–15:00
wtorek 07:00–15:00
środa 07:00–15:00
czwartek 07:00–15:00
piątek 07:00–15:00
sobota 07:00–12:00
niedziela Zamknięte