strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 28 lutego 2020   pogoda
media

Komunikacja

Internetowa platforma wspólnych przejazdów

 

Internetowa platforma wspólnych przejazdów

carpooling.pl 

 

Serwis pozwala osobom zainteresowanym podróżowaniem z i do Giżycka na wyszukanie przejazdu e-autostopem. Bezpośredni link do przejazdów:

www.carpooling.pl/autostop/Giżycko/b.html 

(na stronie można zmienić kierunek i poszukać przejazdu do Giżycka z wszystkich możliwych miast, do jakich kierowcy oferują właśnie przejazdy).

 

Idea serwisu jest następująca: kierowcy publikują bezpłatnie oferty jednorazowych przejazdów na danej trasie lub regularnych dojazdów, np. z domu do pracy czy na uczelnię. Pasażerowie, którzy szukają transportu, kontaktują się bezpośrednio z kierowcą, aby ustalić szczegóły wspólnej podróży i jadę razem do danego miasta.

 

Korzyści takiego wspólnego przejazdu: tanio, wygodnie i z poszanowaniem dla środowiska.  

 

Mieszkańcy miasta i turyści mogą skorzystać na wspólnych dojazdach z i do Giżycka, mogąc znaleźć tańszy środek transportu np. do domu lub do pracy. Skorzystają z pewnością także studenci, powracający z uniwersyteckich miast Polski na weekendy do rodzin czy na Święta.

 

Największy tego typu serwis w Polsce zapewnia niezawodne funkcjonowanie strony, najwyższe standardy ochrony danych użytkowników oraz ciągłą kontrolę jakości zamieszczanych ogłoszeń.

Pozostałe artykuły

PKS

PKS

rozkład jazdy autobusów, informacja PKS tel. 87 428 50 87, Ogólnopolski Rozkład Jazdy www.rozklady.com.pl
-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS