strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 18 września 2019   pogoda
media

Gospodarka

INVEST in Giżycko INVESTIEREN Sie in Giżycko INWESTUJ w Giżycku

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

 

INVEST IN GIŻYCKO
Inwestuj w Giżycku wersja pl-eng

 

INVESTIEREN SIE IN GIŻYCKO 
Inwestuj w Giżycku  wersja pl-de

 

Publikacja „Inwestuj w Giżycku” jest to skondensowaną informacją o gospodarce miasta, sytuacji w jakiej Giżycko jest teraz, jaki ma w sobie potencjał, jakie możliwości daje inwestorowi, zaproponowane są i opisane konkretne oferty inwestycyjne.

 

Przedsiębiorca dowiaduje się o otoczeniu gospodarczym, o ważnych wskaźnikach, które są zebrane i opisane w jednym miejscu. Gospodarcza charakterystyka miasta jest wstępem do przedstawienia konkretnych terenów inwestycyjnych, które zlokalizowane są na mapie, oznaczone numerami poszczególnych ofert.

 

Folder jest  komplementarny z innymi wydanymi ostatnio folderami "Giżycko spacer po mieście" i "Twierdza Boyen”, a także wydawnictwem multimedialnym, zawierającym na płycie DVD m.in. ofertę inwestycyjną, z jednoczesnym przekierowaniem do wirtualnego spaceru, który również wkrótce będzie dostępny na stronie miasta www.wirtualnyspacer.gizycko.pl. Inwestor może więc zasięgną informacji w dowolnym czasie i miejscu. Może też wirtualnie znaleźć się w lokalizacji, która go interesuje.

 

Publikacja przekazana została do prezentacji między innymi podczas udziału przedstawicieli województwa warmińsko-mazurskiego w misji gospodarczej do Królestwa Arabii Saudyjskiej (KAS) oraz do Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA) organizowanej przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych. W przedstawianej ofercie inwestycyjnej regionu obecne jest Giżycko i oferta m.in. terenu Twierdzy Boyen. „Inwestuj w Giżycku”, a raczej „Invest in Giżycko” jedzie też na międzynarodowe targi inwestycyjne, które odbywają się w Wielkiej Brytanii  27 i 28 listopada 2013 - Międzynarodowe Targi Nieruchomości „OPPLive 2013 London” www.opp-live.com.

 

Folder, w którym mówimy również o rodzimych stoczniach jachtowych i ich potencjale, obecny był również na 15. Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow w Łodzi, które miały rekordową liczbę premier jednostek pływających, blisko 200 wystawców.

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS