strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 28 lutego 2021   pogoda

Aktualności

Klub Turystyki Żeglarskiej SZKWAŁ i Ekomarina z nagrodą Żagle

14 marca 2016
dodał(a): UM Dawid Klukiewicz

Klub Turystyki Żeglarskiej SZKWAŁ i Ekomarina
z Giżycka z nagrodą miesięcznika Żagle za najlepiej zorganizowane regaty w 2015 roku.

 

W dniu 13.03.2016 r. podczas targów Wiatr i Woda 2016 w Warszawie została przyznana doroczna nagroda/wyróżnienie za najlepiej zorganizowane regaty w Polsce z cyklu PPJK w 2015 r. Nagrodę przyznano organizatorom XXII Mistrzostw Polski Jachtów Kabinowych tj. Klubowi Turystyki Żeglarskiej „Szkwał” i Ekomarinie Giżycko. Jako organizatorzy trzech ostatnich edycji tych regat KTŻ Szkwał i Ekomarina Giżycko, już po raz drugi otrzymali to wyróżnienie, a Giżycko z wcześniejszym organizatorem MCŻ, już po raz czwarty. Nagrodę przyznaje medialny sponsor PPJK , miesięcznik Żagle. Na scenie targów w obecności redaktora naczelnego miesięcznika Żagle Waldemara Heflicha oraz dyrektora Stowarzyszenie PPJK Jarosława Bazylko, nagrodę w imieniu zwycięzców odebrali prezes KTŻ Szkwał Krzysztof Dziedzic i członek Zarządu Roman Kułdo. Jest to największe i najbardziej prestiżowe wyróżnienie wśród organizatorów regat z cyklu PPJK.


Organizatorzy podkreślają znaczący wkład władz samorządowych i licznych sponsorów w to osiągnięcie, ponieważ bez wsparcia finansowego i licznych nagród, nie byłoby tego sukcesu.

 

fot. Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Żeglarski

 

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS