strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 19 kwietnia 2021   pogoda

Platforma Dialogu Społecznego 2015

Komendant Straży Miejskiej

1.07.2015

 

"Witam, czy prawdą jest, że komendantem straży miejskiej został emerytowany policjant? Z tego co wiem, to burmistrz dokonał zwolnienia emerytowanych funkcjonariuszy i wojskowych? A jeżeli już, to dlaczego nie powołał na to stanowisko doświadczonego, ubiegającego się o to stanowisko zastępcy?"

 

ODPOWIEDŹ

 

Tak, konkurs na stanowisko Komendanta Straży Miejskiej wygrał były policjant. W wyniku reorganizacji struktury organizacyjnej w Straży Miejskiej w Giżycku na początku roku zostało zlikwidowane stanowisko Zastępcy Komendanta SM. Były Zastępca Komendanta SM brał udział w naborze na stanowisko Komendanta jako jeden z sześciu kandydatów. W zakończonej procedurze wyłoniona została kandydatura P. M. Ambroziaka, który najlepiej spełnił kryteria naboru.

Pozostałe artykuły

Place zabaw

3.05.2015 "Witam mam pytanie odnośnie placu zabaw znajdującego się na plaży czy urząd ma zamiar go w jakiś sposób odnowić. Wszystko jest zniszczone połamane aż strach chodzić tam z dziećmi. Tylko czekać aż stanie się jakieś nieszczęście. Będę wdzięczna za odpowiedz .
-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS