strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 28 października 2020   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 11 listopada 2014

Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości
2014.11.11
Gimnazjum nr 2
Wystawa "Miejsca pamięci I wojny światowej w powiecie giżyckim"
2014.10.24
Pasaż Portowy
SPRINT NIEPODLEGŁOŚCI Bieg na 1111 metrów
2014.11.11
Pasaż Portowy
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 11 listopada
2014.11.11
Sanktuarium św. Brunona, pomniki pamięci narodowej, Pasaż Portowy
Koncert KASIA SZUBERT Electrica Laser Violin widowisko laserowe
2014.11.11
Pasaż Portowy

Koncert KASIA SZUBERT Electrica Laser Violin widowisko laserowe

23 października 2014
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2014-11-11
Termin do:2014-11-11
Organizator:Urząd Miejski w Giżycku
Miejsce:Pasaż Portowy
Telefon:87 7324 150 Arkadiusz Połojański
E-mail:arkadiusz.polojanski@gizycko.pl
Www:www.gizycko.pl

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 11 listopada


Koncert Kasia Szubert „Electrica Laser Violin”
i widowisko laserowo-multimedialne

Pasaż Portowy 11 listopada 2014 (wtorek)  godz. 18.00fot. facebook.com/ElectricaLaserViolin


Nietuzinkowe aranżacje największych przebojów oraz najpiękniejsze fragmenty z najsłynniejszych musicali świata zaprezentowane zostaną na skrzypcach elektrycznych przez utytułowaną artystkę Kasię Szubert. Koncert wkomponowany będzie w wyjątkowe widowisko laserowo-multimedialne przygotowane przez Visual Sensation, tegorocznego zwycięzcę prestiżowego światowego konkursu "2014 ILDA Artistic Awards" organizowanego przez International Laser DisplayAssociation.


Oto zapowiedź tego, co usłyszymy i zobaczymy w Giżycku już 11 listopada Kasia Szubert i Visual Sensation, Visual Sensation Electik Music Festiwal Arena Poznań.


Katarzyna Szubert ukończyła Poznańską Akademię Muzyczną w mistrzowskiej klasie skrzypiec prof.Michała Grabarczyka.W swoim bogatym dorobku estradowym posiada występy zarówno na scenach europejskich jak i rodzimych m.in. solowe koncerty w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Nagrywała dla radia BBC w szkockim Aberdeen gdzie była solistką na festiwalu muzycznym. Przez 2 lata związana z duetem skrzypcowym do współpracy z którym zaprosił ją kompozytor Aleksander Maliszewski twórca i założyciel zespołu. W swoim repertuarze posiada zarówno utwory i koncerty klasyczne wykonywane na skrzypcach tradycyjnych oraz kompozycje z pogranicza popu, techno, trance i muzyki irlandzkiej, w których wykorzystuje skrzypce elektryczne. Jako muzyk sesyjny bierze udział w nagraniach radiowych i telewizyjnych. Gościnnie wzięła udział w nagraniu płyt Krzysztofa Krawczyka "Amerykańskie piosenki", "The Shadow Of Your Smile" oraz "Tacy samotni". Twórczyni Duetu ELECTRICA DUO -KASIA & PAULA /electric violins & electric harps/ odnoszącego sukcesy na scenach krajowych i estradach europejskich.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS