strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 7 lipca 2020   pogoda

Organizacje pozarządowe aktualności

Konferencja

08 października 2012
dodał(a): UM Ewelina

Urząd Gminy Kruklanki oraz Centrum Organizacji Pozarządowych Giżycko

zapraszają na konferencję

„AKTYWNOŚĆ MIESZKAŃCÓW GMINY KRUKLANKI W TRZECIM SEKTORZE”

która odbędzie się w dniu 12 października 2012 r. o godz. 13.00

sala konferencyjna w Urzędzie Gminy (ul. ul. 22-lipca 10)

 

PROGRAM :

1. Przywitanie gości

 

2. Organizacje pozarządowe w gminie Kruklanki. Jak wypadamy na tle innych gmin powiatu giżyckiego? - wystąpienie wójta Kruklanek Władysława Gładkowskiego.

 

3. Wsparcie III sektora przez Centrum Organizacji Pozarządowych Giżycko – wystąpienie Izabeli Liedtke, doradcy, specjalisty ds. pozyskiwania funduszy i koordynatorki biura Centrum Organizacji Pozarządowych w Giżycku oraz Jagody Nowickiej, doradcy i specjalisty ds. promocji Centrum Organizacji Pozarządowych w Giżycku. Na czym polega animacja oraz wsparcie animatora – wystąpienie Renaty Jankowskiej, doradcy i animatora Centrum Organizacji Pozarządowych w Giżycku.

 

4. Punk Konsultacyjny Podmiotów Ekonomii Społecznej – w Rucianem-Nidzie – jako animator rozwoju ekonomii społecznej. Dobre praktyki – Wieś z duszą” - Sieć wsi tematycznych województwa warmińsko-mazurskiego jako pomysł na lokalną aktywność - prezentacja Barbary Elżbiety Wyłudek, prezes Stowarzyszenia „Kobieta na Plus” w Rucianem-Nidzie.

 

5. Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego w Skopie i jego działalność na przykładzie projektu w ramach akcji Danone „Podziel się Posiłkiem”.

 

6. Prezentacje organizacji działających w gminie Kruklanki.

 

7. Dyskusja

 

Udział w konferencji jest bezpłatny!

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS