strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 2 czerwca 2020   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 6 marca 2010

Konkurs plastyczny "Szybki PIT w mojej gminie"
2010.03.06
Urząd Skarbowy w Giżycku
Latino Solo - warsztaty taneczne dla kobiet
2010.03.06
ul. Mazurska 4 (Klub Garnizonowy)

Konkurs plastyczny "Szybki PIT w mojej gminie"

23 lutego 2010
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2010-03-06
Termin do:2010-03-06
Organizator:Urząd Skarbowy w Giżycku
Miejsce:Urząd Skarbowy w Giżycku
Telefon:087 429 93 00
E-mail:alicja.klimaszewska@wm.mofnet.gov.pl
Www:http://olsztyn.is.gov.pl/2807/index.php

Konkurs plastyczny "Szybki PIT w mojej gminie"


Naczelnik Urzędu Skarbowego w Giżycku serdecznie zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt. "Mój kolega Szybki PIT"


termin zgłaszania prac - 1 marca 2010
rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród podczas "Dnia Otwartego"
- 6 marca 2010 (sobota) godz. 12.00


Celem konkursu jest m. in. zachęcenie dzieci i ich opiekunów do zainteresowania się tematyką wypełnienia obowiązków podatkowych oraz promowanie kampanii informacyjnej "SZYBKI PIT".


Szybki PIT to postać - symbol przyjaznego urzędu skarbowego, który pomaga podatnikom w zawiłościach przepisów podatkowych, nawiązuje do westernowej konwencji pozytywnego bohatera - szeryfa. Szybki PIT rozlicza się najszybciej i bez problemów. Jest prawdziwym zawodowcem. (więcej o akcji na www.szybkipit.onet.pl).


Do konkursu zaproszone są dzieci w wieku od 7 do 11 lat mieszkające na terenie Powiatów Giżyckiego i Węgorzewskiego - z wyjątkiem dzieci pracowników Urzędu Skarbowego w Giżycku.


Prace nadsyłane na konkurs mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną, jak np. ołówek, kredka, pastele, farby olejne, wycinanki itp. Powinny być wykonane na papierze typu brystol w formacie A4 lub A3.


Każdy uczestnik może złożyć do konkursu maksymalnie trzy prace.


Prace należy nadsyłać na adres: Urząd Skarbowy w Giżycku - ul. I Dywizji im. T. Kościuszki 15, 11-500 Giżycko ( decyduje data stempla pocztowego ) lub składać w sekretariacie Urzędu ( pok. nr 18 ) do dnia 1 marca 2010 r.


Do prac należy dołączyć informację zawierającą: imię i nazwisko oraz wiek dziecka, nr telefonu lub kontakt e-mailowy rodzica, opiekuna lub nauczyciela.


Komisja Konkursowa przy ocenie prac będzie brała pod uwagę następujące kryteria: trafność doboru tematu pracy, oryginalność oraz walory artystyczne ( kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonania ).


Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w Urzędzie Skarbowym w Giżycku podczas Dnia Otwartego w sobotę 6 marca 2010 r. o godz. 12.00.


Opiekunowie dzieci nagrodzonych i wyróżnionych zostaną powiadomieni o wynikach konkursu telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS