strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 21 sierpnia 2019   pogoda

Aktualności

Konkurs POKAŻ WRESZCIE CO MASZ W MIEŚCIE

21 kwietnia 2012
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

„POKAŻ WRESZCIE CO MASZ W MIEŚCIE”

 

Konkurs promuje polskie miasta w globalnej skali i pokazuje najatrakcyjniejsze zakątki kraju przed tak ważnym wydarzeniem jakim są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2012

 

Mieszkańcy i sympatycy Giżycka mogą podzielić się swoimi zdjęciami na portalu Placeknow.com i pokazać najpiękniejsze zakątki naszego miasta! Konkurs przewiduje nagrody dla najaktywniejszych uczestników, a zwycięskie miasto otrzyma film promocyjny nagrany i wyemitowany przez kanał Travel Channel, wirtualny spacer po mieście składający się ze 100 panoram oraz artykuł z rozkładkowym zdjęciem w magazynie "Poznaj Świat".

 

Dodając fotografie wykonane w Giżycku i opisane jako "Giżycko" wspieramy Giżycko w Konkursie Miast. Za każde zdjęcie wykonane w mieście oraz każdą osobę obserwującą profil Giżycka, miasto otrzymuje punkty.

 

Giżycko na tę chwilę, czyli 21 kwietnia ma 33 punkty i zajmuje 26 pozycję w rankingu. Do czołówki dużo brakuje - Kalisz będący na miejscu I ma punktów 1270. Tym bardziej zachęcamy do udziału w konkursie ranking miast.  

 


Zasady zabawy są bardzo proste. Po założeniu konta w portalu każdy użytkownik może dodawać do niego swoje zdjęcia oznaczając gdzie zostały wykonane. W ten sposób możemy dzielić się ze znajomymi fotografiami z miejsc, które najbardziej lubimy w naszym mieście i nie tylko. Każde dodane zdjęcie to punkty dodawane na konto użytkownika. Konkurs trwa do 31 maja, na najaktywniejszych użytkowników czekają atrakcyjne nagrody:

  • Księga Przeżyć – Adrenalina to wyjątkowy prezent, który pozwala na wybór jednej z 20 atrakcji dostępnych w 61 lokalizacjach, min. przejażdżkę Lamborghini Gallardo oraz Doge Viper, lot szybowcem czy skok na boungee,

  • Księga Przeżyć – Chwile Radości to pakiet prezentów, czyli wyjątkowy wybór. W środku znajduje się Voucher na jeden z 18 prezentów pełnych radości dostępnych w 72 lokalizacjach w Polsce. Najcenniejsze chwile to te, w których możemy dawać szczęście i radość bliskim,

  • Zestawy książek i filmów z autografami podróżniczki Martyny Wojciechowskiej,

  • Plecaki turystyczne,

  • Gadżety Placeknow.com

Organizatorem konkursu, który rozpoczął się 3 kwietnia i potrwa do 31 maja jest międzynarodowy portal społecznościowy Placeknow.com. Jest to nowoczesny projekt internetowy o globalnym zasięgu, który bardzo prężnie rozwija się także w Polsce. Celem, który przyświecał twórcom Placeknow.com jest poznawanie świata, poprzez zbieranie zdjęć i informacji od  użytkowników w celu promocji interesujących i fascynujących miejsc na świecie widzianych oczami mieszkańców czy turystów, a nie wyczytanych w pospolitym przewodniku.

 

Serwis jest oryginalnym pomysłem na wygenerowanie przestrzeni w sieci przeznaczonej dla osób, które chcą swoją pasją podróżniczą podzielić się z innymi zamieszczając na interaktywnej mapie świata zdjęcia ukochanych miejsc, nieodkrytych dotąd zakątków, czy po prostu fotografii własnego kąta na ziemi widzianego oczami mieszkańca.

Więcej informacji o konkursie www.placeknow.com/konkurs-miast

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS