Konsultacje społeczne Studium Giżycka | KOMUNIKAT o problemach technicznych

KOMUNIKAT


W związku z problemami technicznymi portalu www.kmap.pl osoby, które złożyły opinie w terminie od 12 kwietnia 2021 r. do 14 kwietnia 2021 r., i nie jest ona widoczna na portalu, proszone są o ponowne jej zgłoszenie. Przepraszamy za niedogodności. Zgodnie z zarządzeniem burmistrza termin konsultacji ulega wydłużeniu do dnia 10 maja 2021 r.


Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących przystąpienia do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Giżycko. Właśnie trwają analizy dotyczące określenia zakresu obszaru przeznaczonego do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Giżycko uchwalonego uchwałą Nr VI/18/2019 Rady Miejskiej w Giżycku z dnia 27.02.2019 r.


Bądź aktywnym uczestnikiem kreowania przestrzeni miasta!


Pomóż nam wskazać obszary, które wymagają zmiany kierunków zagospodarowania przestrzennego. Pamiętaj o tym, że Twoja opinia może przyczynić się do wypracowania najlepszych rozwiązań planistycznych. 


Jak wziąć udział w konsultacjach?


Konsultacje społeczne realizowane będą w formie elektronicznej  w terminie od 12 kwietnia 2021 r. do 10 maja 2021 r. za pośrednictwem platformy www.kmap.pl. Link do konsultacji udostępniono na naszej Platformie Konsultacji Społecznych, na www.bip.gizycko.pl, a także w poniższym, bezpośrednim odnośniku:


Link do konsultacji społecznych: www.kmap.pl.


  Instrukcja korzystania z portalu www.kmap.pl:


  1. W okienku „miejscowość” wpisz: Giżycko.
  2. Po lewej stronie ekranu kliknij w belkę: „Konsultacje” i wybierz „Przystąpienie do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Giżycko. 
  3. Wyrażenie opinii możliwe jest po wybraniu ikony.
  4. Wybierz rodzaj odniesienia przestrzennego (wniosek ogólny, konkretną działkę lub sam/a wskaż lokalizację).
  5. Wypełnij wszystkie pola.
  6. Prześlij opinię wybierając ikonę.

Zarządzenie Nr 588/2021 Burmistrza Miasta Giżycka z dnia 09 kwietnia 2021 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących przystąpienia do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Giżycko.   Fot. mojegizycko.pl/ T. Karolski