Į pradžą Adresynas
Pasirinkti kalbą: wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
Trečiadienis, 21 Balandis 2021   Oras

Turizmas - Kaimo turizmas

STERŁAWKI MAŁE Agroturystyka "Z Fasonem"

16 Vasaris 2012
: zfasonem
AdresasSterławki Małe 25, 11-500 Giżycko
Telefonas+48 508 975 098, +48 502 627 522
El. paštaszfasonem@zfasonem.pl
Wwwwww.zfasonem.pl
Il. miejsc20Opis

Nasze miejsce "Z Fasonem" to nowy dom gościnny wkomponowany w pięknie położone stare gospodarstwo. Znajduje się on na uboczu, z dala od innych zabudowań, natomiast blisko lasu i położonego na jego skraju jeziora. Dzieki otaczającym to miejsce przestrzeniom i pięknej przyrodzie, są tu idealne warunki do tego aby prawdziwie odpocząć. Długie spacery, wycieczki rowerowe, off-roadowe przejażdżki, grzybobrania, łowienie ryb, to tylko niektóre z zajęć którym sprzyja nasza okolica.

"Z Fasonem" to także (a być może przede wszystkim) konie i wszystko co z nimi związane. To one wyznaczają tutaj rytm dnia i wokół nich kręci się nasze życie. W sezonie letnim zapraszamy na jazdy osoby na wszystkich poziomach zaawansowania. Osobom początkującym proponujemy naukę jazdy na lonży i na placu, prowadzoną przez doświadczonych instruktorów. Dla jeźdźców już zaprawionych w bojach oferujemy dalsze szkolenia z zakresu podstaw ujeżdżenia i skoków przez przeszkody oraz wyjazdy w teren na krótsze i dłuższe wycieczki. Proponujemy również zorganizowanie kilkudniowych rajdów konnych, które są jedyną w swoim rodzaju przygodą.
Informacje dodatkowe

Dla naszych Gości przygotowaliśmy pięć przestronnych, stylowo umeblowanych pokoi z łazienkami. Cztery z nich posiadają dodatkowo sypialną antresolę co pozwala na zachowanie komfortu przy wspólnym zakwaterowaniu grupy znajomych lub rodziny.

Wszystkie nasze pokoje gościnne są na poddaszu, z którego rozciąga się piękny widok na okolicę: staw, pagórki, pastwiska i las. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również w pełni wyposażony aneks kuchenny i salon z kominkiem.
Giżycko.pl - Gižycko Miesto Savivaldybės Administracija (c) 2007
RSS
projekt i opieka Logo grafster