Į pradžą Adresynas
Pasirinkti kalbą: wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
Trečiadienis, 21 Balandis 2021   Oras

Turizmas - Kaimo turizmas

MARCINOWA WOLA "Zakątek BaJa"

14 Spalis 2013
: zakatek_baja
AdresasMarcinowa Wola 26, 11-513 Miłki
Telefonas+48 87 421 15 05, +48 501 588 403
El. paštaszakatek_baja@wp.pl
Wwwwww.zakatek-baja.pl
Il. miejsc14
Stovėjimo aikštelėOgrodzone miejsce do parkowania samochodów.Opis

W samym środku malowniczo położonej wsi Marcinowa Wola, między jeziorem Buwełno a lasem, między Giżyckiem a Mikołajkami, w pobliżu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich znajduje się nasze gospodarstwo Zakątek BaJa.

Gdy tylko wjedziemy na teren gospodarstwa, naszym oczom ukazuje się ogrom zieleni. Od równo przystrzyżonej trawy, przez żywopłot po liczne drzewa. Cały teren jest ogrodzony, dzieci mogą spokojnie biegać, a rodzice nie muszą martwić się, że wpadną na ulicę lub zrobią sobie krzywdę o jakąś maszynę rolniczą, gdyż teren gospodarczy jest oddzielony wysokim płotem od miejsca dla gości.

Po tym, jak zaparkujemy samochód na przygotowanym parkingu, możemy się rozejrzeć. Do naszej dyspozycji jest pergola, w której możemy posiedzieć, schronić się przed słońcem. Już widzimy, jak wieczorem urządzamy grill w ogrodzie, na specjalnie do tego wybudowanym palenisku. Obok do naszej dyspozycji są stoliki i ławki, z których możemy podziwiać małe muzeum maszyn rolniczych, a także sceny z życia bocianów, które zamieszkują gniazdo obok naszego gospodarstwa. Z drugiej strony podwórka nasze dzieci mogą bawić się swobodnie na przygotowanym dla nich placu zabaw. Znajdą tu huśtawkę, drabinkę, piaskownicę i basen, w którym mogą się taplać bez potrzeby wybierania się nad jezioro. Starsze dzieci mogą pograć w siatkówkę lub porzucać piłką do kosza.

Po zapoznaniu się z obejściem czas na obejrzenie pomieszczeń. Możemy wybierać z pięciu pokoi, czterech - dwuosobowych i jednego - czteroosobowego – wszystkie mają łazienki z prysznicem. Na parterze znajduje się również sala telewizyjno-jadalną z aneksem kuchennym do dyspozycji gości. W aneksie znajdziemy wszystkie potrzebne nam sprzęty: naczynia, sztućce i przede wszystkim lodówkę.

W ciągu dnia możemy wybrać się nad jezioro – popływać, opalać się, łowić ryby z brzegu lub wypożyczonej u nas łódki. Możemy również popływać kajakiem, który również gospodarze wypożyczają swoim gościom. Malowniczą okolicę możemy zwiedzać pieszo lub rowerem, jeśli nie wzięliśmy go z domu, możemy go wypożyczyć u gospodarzy. Aby lepiej poznać okolicę można wybrać się na przejażdżkę wozem, którą umilą nam opowieści o ciekawostkach tych terenów.
Informacje dodatkowe

- 4 pokoje 2-osobowe - każdy z łazienką (prysznic, umywalka, wc)
- 1 pokój 4-osobowy z łazienką (prysznic, umywalka, wc)
- salon wypoczynkowy z kominkiem i TV
- posiłki na zamówienie po uzgodnieniu z gospodynią
- aneks kuchenny do samodzielnego przygotowywania śniadań i kolacji
- łódź wiosłową, kajak
- pole namiotowe - możliwość rozbicia namiotu
- przejażdżki wozem, rowery
- plac zabaw dla dzieci
- basen ogrodowy
- boisko do siatkówki
- można zakupić rękodzieło - obrazy
- malowane na szkle
- możliwość przewozu kajaków i łodzi
- zapraszamy do drobnych prac w gospodarstwie

Wpis do "Ewidencji pól namiotowych i innych obiektów świadczących usługi hotelarskie" Urząd Gminy Miłki: 21.03.2003 r.
Nr karty ewidencyjnej: IRL.4131-IO-02/03
Giżycko.pl - Gižycko Miesto Savivaldybės Administracija (c) 2007
RSS
projekt i opieka Logo grafster