strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 25 stycznia 2021   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 31 października 2016

Mazurska Mila Nocą
2016.10.31
Kanał Giżycki (Łuczański)
Wieczór Poezji Śpiewanej duet Kokocha Lampard
2016.10.31
Tawerna Majka

Mazurska Mila Nocą

08 marca 2016
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2016-10-31
Termin do:2016-10-31
Organizator:Klub Płetwonurków Płetwal
Miejsce:Kanał Giżycki (Łuczański)
Telefon:501 198 031
E-mail:swinson@o2.pl
Www:pletwal.com

Mazurska Mila Nocą


31 października 2016 (poniedziałek)
Kanał Giżycki (Łuczański)Pierwsza odsłona oryginalnej inicjatywy giżyckich nurków z Klubu Płętwonurków „Płetwal”, odbyła się w 2013 roku. Również i w tym roku 31 października wszyscy chętni zjawią się w Giżycku, by po zmroku wejść do wody i przepłynąć Kanał Giżycki (Łuczański), którego długość równa jest właśnie jest 1 mili.

Impreza to sposób na integrację i aktywowanie nurkowego środowiska z Giżycka i okolicy, nurkowie w ten sposób chcą uczcić pamięć o nurkach i bliskich, których już nie ma.


Oprócz standardowego sprzętu potrzebnego do nurkowania, każdy z płynących będzie wyposażony w tratwę wykonaną ze styropianu, na której będzie holował za sobą włąsnoręcznie wyrzeźbioną, halloweenową dynię. A widok rozświetlonych dyń, pokonujących długość kanału, to niesamowite wrażenia również dla obserwatorów. W IV Mazurskiej Mili Nocą udział mogą wziąć wszyscy chętni nurkowie i miłośnicy wody.


Uwaga. Uczestnicy powinni mieć ze sobą źródło światła (min. 90 min. świecenia), kompas, płytę styropianu i wydrążoną dynię a'la Halloween przygotowaną do zamontowania na styropianie z możliwością odpalenia w niej świeczki lub latarki.


Już teraz zapraszam! Więcej informacji na oficjalnej stronie Klubu Płetwonurków "Płetwal" www.pletwal.com.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS