strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 24 września 2020   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 26 sierpnia 2015

Fotografie Włodzimierza Puchalskiego "Na Mazurskich szlakach"
2015.07.31
Świetlica wiejska w Dobie
Bezpłatne warsztaty żeglarskie "Sprawni Żeglarze"
2015.08.14
Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej
Liga Podwórkowa Bocci
2015.08.26
Orlik przy Szkole Podstawowej nr 7
Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców
2015.08.22
Giżycko hale sportowe
ORANGE KINO LETNIE Giżycko Sopot Zakopane Pokaz Mappingu
2015.08.26
Port Ekomarina Giżycko

Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

19 stycznia 2015
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2015-08-22
Termin do:2015-08-27
Organizator:Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe - Promocja Sportowych Talentów „Giżycko”
Miejsce:Giżycko hale sportowe
Telefon:501 613 291 Andrzej Paszkiewicz
E-mail:mtsgizycko@wp.pl
Www:www.gizycko.pl

XII Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej
Dziewcząt i Chłopców


Giżycko hale sportowe 22-27 sierpnia 2015
Konferencja prasowa niedziela 23 sierpnia godz. 11.00
Hala sportowa MOSiR Giżycko przy ul. 3 Maja 21


MECZ POKAZOWY PIŁKI RĘCZNEJ PLAŻOWEJ
REPREZENTACJA Polski Kobiet - V miejsce na ostatnich Mistrzostwach Świata
ZAPRASZAMY NA PLAŻĘ MIEJSKĄ W PONIEDZIAŁEK 24 SIERPNIA O GODZ. 17.00

Giżycko po raz kolejny jest gospodarzem Mazurskiego Festiwalu Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców pod Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki, największej imprezy z udziałem młodzieży uprawiającej piłkę ręczną w Polsce. Na Mazury przyjeżdża blisko siedmiuset uczestników z kraju i zagranicy, zawodnicy prawie wszystkich kategorii wiekowych z Polski, Czech i Litwy. W tym roku gościć będziemy Reprezentację Polski w Plażowej Piłce Ręcznej Kobiet, która zajęła 5 miejsce na Mistrzostwach Świata. Zapraszamy jednocześnie na konferencję prasową w niedzielę 23 sierpnia o godz. 11.00, w  miejscu rozgrywania zawodów, czyli Hali sportowej MOSiR Giżycko przy ul. 3 Maja 21. A w poniedziałek 24 sierpnia specjalny mecz pokazowy Reprezentacji Polski Kobiet na plaży miejskiej. Zapraszamy o 17.00!


Z Giżycka wywodzi się kilkanaście reprezentantek Polski, w tym najsłynniejsza Karolina Siódmiak, wychowanka UKPR Giżycko, piłkarka ręczna grająca na pozycji rozgrywającej, reprezentantka Polski, dwukrotna mistrzyni Polski seniorek, dwukrotnie wybrana najlepszą zagraniczną zawodniczką oraz środkową rozgrywającą sezonu ligi francuskiej.


FOT. www.ngomazury.pl/organizacja/mtsgizycko


Rozgrywki Mazurskiego Festiwalu przeprowadzone zostaną w trzech obiektach sportowych, halach MOSiR Giżycko oraz Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku. Poza zawodami, uczestnicy biorą udział w wycieczkach statkiem po jeziorach mazurskich, jest ognisko, dyskoteka i wiele innych atrakcji. Przebieg zawodów będzie można śledzić w TVP Olsztyn, w Radiu 5 oraz Giżyckiej Telewizji Internetowej.


Festiwal odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki. Organizatorem imprezy jest Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe – Promocja Sportowych Talentów „Giżycko”, Starostwo Powiatowe w Giżycku oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.


"Już po raz dwunasty Giżycko Letnia Stolica Polski będzie gościć młodych szczypiornistów z całego kraju. Nasze Miasto z roku na rok piękniejsze, o czym doskonale wiedzą stali uczestnicy, czeka na Was od 22 do 27 sierpnia! Mamy nadzieję, że dopisze piękna pogoda i zagramy również na plaży. Obiecujemy wiele emocji i niespodzianek." - mówi Andrzej Paszkiewicz organizator przedsięwzięcia.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS