strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 20 października 2019   pogoda

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 24 sierpnia 2010

Warsztaty fotograficzne "Chwytaj chwilę"
2010.08.12
MKIS "Pełna chata" ul. Gdańska 11
Wystawa Malarstwa Leszka Sokolla
2010.08.13
Galeria przy ul. Mickiewicza 2
GIŻYCKIE LATO FILMOWE Wideokracja
2010.08.20
Giżyckie Centrum Kultury sala widowiskowa
GIŻYCKIE LATO FILMOWE Cannibal Tours
2010.08.22
Giżyckie Centrum Kultury sala widowiskowa
Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców
2010.08.24
Hala sportowa MOSiR przy SP4

Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

09 sierpnia 2010
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2010-08-24
Termin do:2010-08-29
Organizator:Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "Giżycko"
Miejsce:Hala sportowa MOSiR przy SP4
Telefon:501 613 291 Andrzej Paszkiewicz
E-mail:mtsgizycko@wp.pl

VII MAZURSKI FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW


Giżycko 24 - 29.08.2010


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY nr 1

 


1.       Dyslokację zakwaterowania i wyżywienia podamy w komunikacie nr 2 do dn. 18.08.2010.


2.       Harmonogram zawodów w komunikacie nr 3 do 21.08.2010.


3.       Kontakt mtsgizycko@wp.pl, tel. Andrzej Paszkiewicz 501 613 291.


 


UCZESTNICY


Dziewczęta 96 i młodsze

1.        MKS Zagłębie Lubin I


2.        MKS Zagłębie Lubin II


3.        KS „Sośnica” Gliwice


4.        PMOS Busko Zdrój


5.        Kadra Warmii i Mazur


6.        UKS „Vambresia” Wąbrzeźno


7.        UKS Alfa 99 Strzelno


8.        MKS Varsovia Warszawa


9.        HC Aalborg /Dania/


10.    MTS Giżycko


 


Dziewczęta 94 i młodsze

11.    TJ Sokol Ostrawa /Czechy/


12.    HC Aalborg /Dania/


13.    KS „Sośnica” Gliwice


14.    UKS „Bellator” Ryjewo


15.    UKS „Vambresia” Wąbrzeźno


16.    KU AZS Politechnika Koszalińska


17.    SPR Lukovia Łuków


18.    UKS „Dwójka” Lublin


19.    LUKS „Orlik” Reszel


20.    UKS Alfa 99 Strzelno


21.    MKS „Varsovia” Warszawa


22.    MTS Giżycko


23.    MKS „Jutrzenka”  Płock


 


Kobiety

24.    UKS „Dwójka” Małkinia Górna


25.    UKS „Agro-Kociewie” Starogard Gd.


26.    MKS Jutrzenka Płock


27.    MTS Giżycko


 


Chłopcy

28.    MKS Sambor Tczew I


29.    MKS Sambor Tczew II


30.    MKS Sambor Tczew III


31.    UKS Alfa 99 Strzelno


32.    MTS Giżycko
33.    PMOS Busko Zdrój



współfinansowane ze środków budżetowych miasta Giżycka

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS