strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 18 lipca 2019   pogoda
media

Atrakcje

Zoo Safari - Okrągłe

Zwierzyniec znajduje się w miejscowości Okrągłe koło Giżycka, na malowniczym, pagórkowatym terenie w sercu najpiękniejszej części Mazur Garbatych.

 

 

Właściciele Mazurskiego ZOO SAFARI stworzyli zwierzętom doskonałe warunki. W tym niezwykłym parku, zwiedzający mogą podglądać życie i obyczaje dzikich zwierząt żyjących w naturalnych warunkach. Na ponad 100 hektarach powierzchni ogrodzonego certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego mieszka kilkaset dzikich zwierząt i aż 24 różne gatunki.

 

Zwiedzanie odbywa się samochodami terenowymi i stylizowanymi bryczkami, co już samo w sobie stanowi nie lada atrakcję. Taki sposób przejażdżki daje niezapomnianą możliwość obserwacji zwierząt z bardzo bliska oraz fotografowania. Wyprawa po safari rozpoczyna się od odwiedzenia stada dzików. Dalej wyłaniają się stada pasących się danieli, jeleni mandżurskich, axis i europejskich, muflonów, krów rasy highland i hereford, tarpanów i koni wielkopolskich. Jest też kucyk, lama glama , są osiołki, kozy afrykańskie, alpejskie i mleczne oraz owce wrzosówki. Wszystkie zwierzęta żyją w wielkiej symbiozie.

 

Zapraszamy do wspólnej wyprawy. Malutkie dzieci nie są problemem, możemy wstawić fotelik do szoferki. Zapraszamy miłośników wrażeń i przygody do odwiedzenia naszych zwierząt także zimą. Na ZIMOWE ZOO SAFARI jeździmy samochodami terenowymi lub ciągnikiem z saniami. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną: +48 660 811 811

 

ZOO SAFARI - OKRĄGŁĘ

11-510 Wydminy, Okrągłe 10
+48 660 811 811
skimazury@skimazury.pl
skimazury.pl/zoo-safari

 

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS