strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 21 stycznia 2021   pogoda
media

Atrakcje

Zoo Safari - Okrągłe

Właściciele Mazurskiego ZOO SAFARI stworzyli zwierzętom doskonałe warunki. W tym niezwykłym parku, zwiedzający mogą podglądać życie i obyczaje dzikich zwierząt żyjących w naturalnych warunkach. Na ponad 100 hektarach powierzchni ogrodzonego certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego mieszka kilkaset dzikich zwierząt i aż 24 różne gatunki.

 

Zwiedzanie odbywa się ciągnikiem z przyczepą lub autami terenowymi z przyczepami, co już samo w sobie stanowi nie lada atrakcję. Taki sposób przejażdżki daje niezapomnianą możliwość obserwacji zwierząt z bardzo bliska oraz fotografowania. Wyprawa po safari rozpoczyna się od odwiedzenia jeleni. Dalej wyłaniają się stada pasących się danieli, jeleni mandżurskich, axis i europejskich, krów rasy highland i hereford, tarpanów i koni wielkopolskich. Jest też kucyk, lamy , są osiołki, kozy afrykańskie, alpejskie i mleczne oraz owce wrzosówki. Wszystkie zwierzęta żyją w wielkiej symbiozie.

 

Zapraszamy do wspólnej wyprawy. Malutkie dzieci nie są problemem, na kolanach bawią się wyśmienicie. Zapraszamy miłośników wrażeń i przygody do odwiedzenia naszych zwierząt także zimą. Na ZIMOWE ZOO SAFARI jeździmy samochodami terenowymi lub ciągnikiem z saniami. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną: +48 660 811 811.

 

ZOO SAFARI - OKRĄGŁE
Okrągłe 10, 11-510 Wydminy
+48 660 811 811 
 
 
okragle logotype 72dpi RGB transparent.png

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS