strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 26 lutego 2020   pogoda

Aktualności

Międzynarodowe Koncerty Muzyki Cerkiewnej 2014

15 października 2014
dodał(a): UM Wojciech

XIV Międzynarodowe Koncerty Muzyki Cerkiewnej - 2014

 

Już po raz czternasty w naszym mieście i regionie odbyły się Międzynarodowe Koncerty Muzyki Cerkiewnej. Impreza rozwija się z roku na rok. Z wizytą w Urzędzie Miejskim  po weekendowych koncertach w cerkwiach i kościołach rzymskokatolickich w Giżycku, Baniach Mazurskich, Kruklankach, Pozezdrzu, Węgorzewie, Wilkasach i Wydminach, był Chór Księży Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Kijowskiego Patriarchatu z Dubna (Ukraina) wraz z przewodniczącym Mazurskiego Oddziału Związku Ukraińców w Polsce, Janem Pikiem. Tegoroczna wizyta nie mogła obejść się bez krótkiego występu w sali konferencyjnej.  W przyszłym roku koncerty będą obchodzić swój jubileusz co na pewno jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowość tej imprezy. Zapraszamy za rok.

 

Fot.  Wizyta Chóru  Księży Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Kijowskiego Patriarchatu z Dubna (Ukraina ) w Urzędzie Miejskim w Giżycku.

 

Fot. Chór  Księży Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Kijowskiego Patriarchatu z Dubna (Ukraina ) z pracownikami UM w Giżycku.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS