strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 27 stycznia 2020   pogoda

Aktualności

Mobilny Punkt Informacji Funduszy Europejskich w Giżycku

06 maja 2011
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Szanowni Państwo,

 

W poniedziałek 9 maja 2011 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Giżycku przy al. 1 Maja 14 (II piętro pokój nr 202) odbędzie się dyżur konsultantów Mobilnego Punktu Informacji Funduszy Europejskich.

 

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat dotacji unijnych zapraszamy w godzinach: 8.40 - 12.40.

 

 

 

Projekt dofinansowany  ze środków  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Warmia i Mazury na lata 2007-2013

 

 

Dodatkowe informacje:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku
ul. Kajki 10, 19-300 Ełk
czynny: poniedziałek  8:00 - 16:00, wtorek - piątek 7:30 - 15:30
e-mail: lpielk@warmia.mazury.pl

Agata Orzeł - podinspektor
tel/fax (87) 610-07-77

Anna Doliwa - młodszy referent
tel/fax (87) 610-07-77
 

 

Informacje ogólne o Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE)

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Twój pomysł ma szansę na dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej, możesz skorzystać z bezpłatnej porady konsultantów Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Otrzymasz konkretną informację, która pomoże ci w podjęciu decyzji o przygotowaniu projektu. Konsultant przedstawi podstawowe kryteria oraz wskaże instytucje, która odpowiada za przyjmowanie wniosków. Pytania do Punktów Informacyjnych można kierować telefonicznie, pisemnie, pocztą elektroniczną lub w formie konsultacji indywidualnej podczas osobistej wizyty w punkcie.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie

  • Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu
  • Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku
Punkty Informacyjne należące do sieci oferują:
  • diagnozę - zaklasyfikowanie pomysłu na projekt do konkretnego priorytetu i działania w programie finansowanym z Funduszy Europejskich (informacja ta nie stanowi gwarancji otrzymania dotacji, a jedynie możliwość ubiegania się do dofinansowanie w ramach danego priorytetu lub działania) lub informację o braku możliwości dofinansowania pomysłu przedstawionego konsultantowi z aktualnie trwających programów
  • informację o podstawowych warunkach, kryteriach i procedurach dofinansowania projektu
  • dane kontaktowe do instytucji, które zajmują się priorytetem lub działaniem wynikającym z diagnozy (opracowują szczegółowe wytyczne, rozpatrują wnioski o dofinansowanie, udzielają dofinansowania)
  • nieodpłatnie publikacje dotyczące Funduszy Europejskich wydawane przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Urzędy Marszałkowskie lub inne instytucje publiczne zaangażowane we wdrażanie Funduszy Europejskich
  • wstępną pomoc w procesie rozliczania dotacji współfinansowanych z Funduszy Europejskich na lata 2007-2013*

Punkty informacyjne organizują również działania o charakterze informacyjno-promocyjnym z zakresu Funduszy Europejskich, w tym spotkania informacyjne, a także szkolenia dla potencjalnych beneficjentów wsparcia unijnego.


 

W przypadku pytań w formie elektronicznej i pisemnej odpowiedź powinna być udzielona w ciągu 3 dni roboczych. W przypadku, gdy zapytanie jest bardziej skomplikowane, konsultant w przeciągu trzech dni roboczych poinformuje pytającego koniczności wydłużenia czasu niezbędnego na odpowiedź – w takiej sytuacji odpowiedź powinna być wysłana w ciągu 10 dni roboczych.


 

Informacje podane przez Punkt Informacyjny w zakresie krajowych Programów Operacyjnych nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających poszczególnymi Programami Operacyjnymi i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego.Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie warmińsko-mazurskim należy do struktur Departamentu Zarządzania Programami Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i powstała na mocy Porozumienia podpisanego z Ministrem Rozwoju Regionalnego nr DIP/DEF-VIII/POPT/530/08/10 z dnia 14.05.2010 r.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS