strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 30 maja 2020   pogoda

Aktualności

MOJE GIŻYCKO drugi numer bezpłatnego miesięcznika do pobrania w wersji elektronicznej

10 sierpnia 2016
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Drugi numer bezpłatnego miesięcznika „Moje Giżycko” rozszedł się niemal w całym nakładzie. Zachęcamy więc do pobierania miejskiego publikatora w wersji elektronicznej.

 

„Moje Giżycko” to nie tylko bieżące informacje dotyczące naszego miasta, ale również relacje z imprez, które odbyły się w Giżycku i zapowiedzi najbliższych wydarzeń. Gorąco polecamy m.in. rozmowę z byłym gimnastykiem, trenerem i działaczem, a ostatnio komentatorem sportowym giżycczaninem Ireneuszem Nawarą, zapraszamy na wystawę fotograficzną z okazji 70-lecia Giżycka i do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest koszulka z autografem pochodzącej znad Niegocina szczypiornistki Karoliny Siódmiak. W numerze także infografika dotycząca miejskich dochodów i wydatków oraz rozkład jazdy autobusów komunikacji miejsko-gminnej.

 

Nakład gazety to 5 tysięcy egzemplarzy, miesięcznik można otrzymać w ponad 40 punktach, są to sklepy i różne zakłady usługowe na terenie Giżycka. Pierwszy numer nowego periodyku cieszył się dużą popularnością, a jego autorzy otrzymali mnóstwo pochlebnych recenzji. Mamy nadzieję, że podobnie będzie po lekturze sierpniowego wydania, które w wersji drukowanej rozeszło się w mgnieniu oka. Zapraszamy więc do pobierania miesięcznika w wersji elektronicznej.

 

„Moje Giżycko” .pdf

POBIERZ TUTAJ

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS