Monika Fedusio | Awans na Igrzyska Olimpijskie

Monika Fedusio pochodząca z Giżycka, Reprezentantka Polski  w piłce siatkowej 2023 wspólnie z Zespołem prowadzonym przez trenera Stefano Lavariniego wywalczyła awans do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. 

Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz złożył siatkarce oficjalne gratulacje. Sportowe Giżycko znów pęka z dumy i dopinguje Panią Monikę na każdym etapie!

 

 

				   	             Arkadiusz Gołaś (olimpijczyk) Monika Fedusio Reprezentantka Polski w piłce siatkowej 2023 W imieniu swoim oraz mieszkańców Giżycka, składam serdeczne gratulacje oraz wyrażam ogromne uznanie za wszystkie dotychczasowe sukcesy w sporcie, a zwłaszcza za ostatnie – historyczne wywalczenie po 16 latach w Turnieju Kwalifikacyjnym awansu do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Brawo! Gratulacje należą się całemu Zespołowi, Trenerowi Stefano Lavariniego i pozostałym osobom stanowiącym Sztab Reprezentacji oraz Waszym Rodzinom.  Niezmiernie cieszy mnie fakt, że Twoja sportowa droga Moniko, jest usłana pasmem sukcesów i nieustannego rozwoju, co zdecydowanie przyczynia się do osiągania wysokich not w piłce siatkowej. Jesteśmy dumni, że nasi młodzi giżycczanie są tak zdolni i usportowieni, a swoją żmudną i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wymarzonego celu, w tym światowego i europejskiego!  Jesteś wzorem niezwykłej siły, wyjątkowej determinacji, a także godnej uznania wytrwałości! Życzę sukcesów w przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu, ale przede wszystkim spełniania swoich, osobistych marzeń. Gratuluję sukcesów i bardzo dziękuję za godne reprezentowanie naszego kraju i Giżycka na światowej arenie sportowej!   Wojciech Karol Iwaszkiewicz 	        Burmistrz Giżycka Giżycko | 25 września 2023 rok

Zdjęcie nagłówkowe: https://www.facebook.com/PolskaSiatkowkaOfficial