strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 28 października 2020   pogoda

Organizacje pozarządowe aktualności

Nabór wniosków do Programu mikrodotacji FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH WARMIA MAZURY LOKALNIE

20 lipca 2014
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży w Rucianem-Nidzie
we współpracy z partnerami Ośrodkami Doradczymi Warmia Mazury Lokalnie:

Lokalną Grupą Działania "Warmiński Zakątek" - Dobre Miasto
Nidzickim Funduszem Lokalnym
Ełckim Stowarzyszeniem Aktywnych "STOPA"
Stowarzyszeniem "PRZYSTAŃ Iława
oraz Punktami Doradczymi Warmia Mazury Lokalnie:
Stowarzyszeniem Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa  Działania
Stowarzyszeniem Gołdapski Fundusz Lokalny

 

 ogłasza nabór wniosków na realizację projektów w ramach Programu mikrodotacji FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH WARMIA MAZURY LOKALNIE. Do zdobycia granty w wysokości od 1 500 zł do 5 000 zł.

 

Wnioski składamy do 6 sierpnia 2014
przez generator dostępny na stronie stowarzyszenia www.spdim.pl

 

Celem programu jest zwiększenie zaangażowania mieszkańców województwa warmińsko - mazurskiego, działających w grupach nieformalnych, samopomocowych i młodych organizacji pozarządowych, w życie publiczne poprzez wsparcie inicjatyw oddolnym służącym działaniom na rzecz dobra wspólnego.

 

Kto może wnioskować:

- Grupy nieformalne - stanowiące nie mniej niż trzy osoby, wspólnie realizujące lub chcące realizować działania w sferze pożytku publicznego, a nie posiadające osobowości prawnej.

- Grupy samopomocowe - stanowiące dobrowolny zespół osób, którego aktywne działanie skierowane jest na pokonywanie problemów oraz zmianę warunków życia jego członków,

- Młode organizacje pozarządowych, czyli organizacje wpisane do KRS nie wcześniej niż 18 miesięcy od dnia złożenia wniosku o mikrodotację, których roczny budżet nie przekracza 25 tys. zł.

 

W konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które łącznie: mają siedzibęna obszarze województwa warmińko - mazurskiego, planują prowadzić działnia na obszarze województwa warmińko - mazurskiego.

 

Okres realizacji projektów mieści się w przedziale: 10 sierpnia - 30 listopada 2014. Kwota wnioskowanej dotacji: 1500 złotych - 5000 złotych. Wkład własny: minimum 10% (wnoszony w formie finansowej lub niefinansowej).

 

WSPARCIE INFORMACYJNO - DORADCZE NA ETAPIE UBIEGANIA SIĘ O DOFINANSOWANIE jest realizowane przez sieć Ośrodków i Punktów Animacyjno - Doradczych Warmia Mazury Lokalnie:

powiat gizycki, mragowski i piski:

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży w Rucianem-Nidzie 

ul. Polna 2, 12-221 Ruciane Nida
Biuro: ul. Kolejowa 2B, 12-220 Ruciane Nida
510 211 940 - Alina Kierod - Prezes
500 122 811 - Karolina Śliwka - asystentka
www.spdim.pl

 

Tu można uzyskać szczegóły, informacje czym jest Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, jak napisać nie tylko poprawny, ale i atrakcyjny wniosek, aby móc zadziałać dla lokalnej społeczności. Zachęcamy do składania swoich projektów!

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS