strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 23 października 2019   pogoda

Aktualności

Nagrody Burmistrza za rok 2007 przyznane

23 października 2008
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Zarządzenie Nr 148/2008
Burmistrza Miasta Giżycka
z dnia 22 października 2008 roku

w sprawie: przyznania dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury w Gminie Miejskiej Giżycko

 

Na podstawie § 1 uchwały XXXVII/140/05 Rady Miejskiej w Giżycku z dnia 30 grudnia 2005r. w sprawie szczegółowych zasad i trybu przyznawania dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz ich wysokości, postanawiam:

§ 1.
Na podstawie złożonych wniosków oraz inicjatywy własnej przyznaję nagrody pieniężne następującym osobom:

1.      Nauczycielski Chór Kameralny - 3000 zł (łączna kwota) za całokształt działalności i 10-lecie pracy artystycznej: Henryk Gierwel, Iwona Arnt, Irena Czunak, Kazimiera Gierwel, Jadwiga Gajda, Krystyna Gulan, Krystyna Gwiazdowska, Maria Dulko, Barbara Huta-Hołdowska, Elwira Jurczyk, Benedykta Jańczyk, Halina Kądzielewska, Teresa Korsak, Janina Kownacka, Halina Lewandowska, Elżbieta Leśniewska, Katarzyna Limanowska, Marianna Maculewicz, Lucyna Opar, Aleksandra Osieczko, Teresa Paszkiewicz, Irena Pawlikowska, Nina Piórkowska, Stanisława Pietrzyk, Nina Poznańska, Zofia Raczkowska, Olga Rabczuk, Krystyna Rusiecka, Henryka Szarejko, Leokadia Szulganiuk, Halina Tubilewicz, Irena Glabas

2.      Dariusz Leczycki – 1000 zł za całokształt działalności

3.      Jan Wiszniewski  – 1000 zł za udział w wystawach i osiągnięcia w dziedzinie projektowania oraz wykonawstwa biżuterii artystycznej

4.      Janusz Pilecki – 1000 zł za aktywny udział w życiu kulturalnym miasta

5.      Antoni Wojciechowicz – 1000 zł za całokształt działalności

6.      Roman Tuz – 1000 zł za udział w życiu kulturalnym miasta

7.      Jan Pik – 1000 zł za udział w życiu kulturalnym miasta

8.      Hieronima Tyczka – 1000 zł za udział w życiu kulturalnym miasta

 

§ 2.
Wykonanie zarządzenia powierzam Skarbnikowi Miasta.

§ 3.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

Burmistrz Miasta Giżycka

/-/

Jolanta Piotrowska

 

 

Zarządzenie Nr 149/2008
Burmistrza Miasta Giżycka
z dnia 22 października 2008 roku

w sprawie: przyznania nagród sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym

 

Na podstawie § 1 uchwały XXXVII/139/05 Rady Miejskiej w Giżycku z dnia 30 grudnia 2005r. w sprawie przyznania nagród oraz wyróżnień sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym postanawiam:

§ 1.
Na podstawie złożonych wniosków oraz inicjatywy własnej przyznaję nagrody pieniężne (na łączną kwotę 30.000 zł) następującym osobom:

1.      Artur Korc – 3000 zł za zdobycie tytułu Mistrza Polski i Mistrza Europy w kolarstwie „Masters”

2.      Ewa Prusińska – 1000 zł za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów Taekwondo

3.      Marcin Bałasz – 1000 zł za prowadzenie zawodników Klubu Sportowego Taekwondo Giżycko i osiągane przez nich sukcesy

4.      Jerzy Dziedzic – 1000 zł za prowadzenie zawodników Klubu Sportowego Taekwondo Giżycko i osiągane przez nich sukcesy

5.      Mateusz Borysewicz – 1000 zł za zajęcie V miejsca na Bojerowych Mistrzostwach Świata Juniorów klasy DN

6.      Przemysław Nowalski – 1000 zł za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów w triathlonie

7.      Emil Cięgowski – 1000 zł za zajęcie VI miejsca na Bojerowych Mistrzostwach Polski Juniorów klasy DN

8.      Marcin Panaś – 1000 zł za prowadzenie zawodników Międzyszkolnej Bazy Sportów Wodnych i osiągane przez nich sukcesy

9.      Arkadiusz Gij - 1000 zł za propagowanie piłki siatkowej dzieci i młodzieży

10.  Piotr Trochim – 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

11.  Piotr Grodzki – 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

12.  Janusz Rososiński – 1000 zł za prowadzenie zawodników i osiągane przez nich wyniki w tenisie stołowym

13.   Marek Radzewicz –1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

14.  Edward Hincman - 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

15.  Henryk Bazydło - 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

16.  Krzysztof Kalinowski - 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

17.  Kamil Kajrys - 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

18.  Grzegorz Bierć - 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

19.  Tomasz Kamiński - 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

20.  Henryk Gudojć – 1000 zł za całokształt działalności w dziedzinie szachów

21.  Radosław Makowski – 1000 zł za zajęcie IV miejsca na indywidualnych Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych

22.  Ryszard Kałamarz – 1000 zł za propagowanie sportu wśród osób niepełnosprawnych i organizację imprez sportowych

23.  Bartłomiej Szarżanowicz – 1000 zł za osiągnięcia trenerskie w dziedzinie tańca sportowego

24.  Zbigniew Skamrot – 1000 zł za organizację zawodów pływackich

25.  Jacek Szpakowski – 1000 zł za organizację zawodów sportowych i popularyzację sztuk walki

26.  Jolanta Maksymiuk – 1000 zł za popularyzację łyżwiarstwa i wrotkarstwa oraz organizację imprez na terenie miasta

27.  Jerzy Gawarecki – 1000 zł za organizację imprez kolarskich na terenie miasta i promocję Giżycka na zawodach w kraju i za granicą

28.  Ryszard Borodko – 1000 zł za organizację turniejów brydżowych na terenie miasta

 

§ 2.
Na podstawie złożonych wniosków oraz inicjatywy własnej przyznaję nagrody rzeczowe (o wartości łącznej 10.000 zł) następującym osobom:

1.      Aleksandra Rapita – nagroda rzeczowa za zdobycie złotego medalu na Mistrzostwach Polski Juniorów taekwondo

2.      Patryk Sulej – nagroda rzeczowa za III miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów taekwondo i członkostwo w kadrze narodowej

3.      Tomasz Bazydło – nagroda rzeczowa za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w klasie Laser 4,7

4.      Agnieszka Gutkowska – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie w tym za zajęcie II miejsca w Pucharze Polski i IV miejsca na Mistrzostwach Polski w klasie UKS Deska

5.      Urszula Cichocka – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia sportowe w tym za udział w finale szachowych Mistrzostw Polski Juniorek i członkostwo w kadrze województwa

6.      Adam Łożyński – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie w tym za zajęcie IV miejsca na Mistrzostwach Polski w Icesurfingu Juniorów i członkostwo w kadrze wojewódzkiej

7.      Wiktoria Szmit – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie w tym za zajęcie XII miejsca na Olimpiadzie Młodzieży i członkostwo w kadrze województwa

8.      Rafał Nowicki – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie w tym za zajęcie VII miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Windsurfingu Lodowym

9.      Artur Brzozowski – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie w tym kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

10.  Stanisław Klimaszewski – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie i członkostwo w kadrze wojewódzkiej

11.  Artur Danilewicz – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie i członkostwo w kadrze narodowej

12.  Karolina Sołtaniuk – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie i członkostwo w kadrze wojewódzkiej

13.  Hubert Krzewiński - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie i członkostwo w kadrze narodowej

14.  Krzysztof Małecki - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie i członkostwo w kadrze narodowej

15.  Karolina Biegaj – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tańca sportowego

16.  Marta Lis – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego w tym za zajęcie VII miejsca w półfinałach Mistrzostw Polski

17.  Aleksandra Trochim - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego w tym za zajęcie IX miejsca w półfinałach Mistrzostw Polski

18.  Wojciech Domysławski - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego w tym za awans do Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym

19.  Monika Romejko - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego w tym za zajęcie VII miejsca w półfinałach Mistrzostw Polski

20.  Joanna Sowula - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego w tym za zajęcie VII miejsca w półfinałach Mistrzostw Polski

21.  Patrycja Wasilewska - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego w tym za zajęcie VII miejsca w półfinałach Mistrzostw Polski

 

§ 3.
Wykonanie zarządzenia powierzam Skarbnikowi Miasta oraz Naczelnikowi Wydziału Promocji i Integracji Europejskiej.

§ 4.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania. 

 

Burmistrz Miasta Giżycka

/-/

Jolanta Piotrowska

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS