strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 19 kwietnia 2021   pogoda

Platforma Dialogu Społecznego 2015

Nieścisłości w umowie o rejestrowanie sesji

17.11.2015

 

"W umowie pomiędzy Miastem a Panią Dorotą Sinkiewicz o materiały video z wydarzeń miejskich widnieje zapis, że usługę będzie ona świadczyła osobiście. Co oznacza ten zapis, oraz proszę pokazać inne umowy zawarte z firmami, które dodatkowo zawierają zapis o osobistej wykonalności."

 

 

ODPOWIEDŹ

 

W samej umowie nie ma takiego zapisu. Natomiast złożone jest oświadczenie Wykonawcy o wykonywaniu usługi w ramach działalności wykonywanej osobiście, które służy do celów podatkowych i odnosi się do sposobu prowadzenia działalności. Oświadczenie przesądza o sposobie składania rachunku za wykonanie usługi, tj. z działalności gospodarczej lub działalności wykonywanej jako osoba fizyczna bez prowadzonej działalności.

 

Wykonawca składa rachunek jako osoba nie prowadząca działalności gospodarczej. Pozostałe umowy opublikowane są w rejestrze umów dostępnym w Biuletynie Informacji Publicznej UM Giżycko.

Pozostałe artykuły

Śmieci przy ul. Staszica i Emilii Plater

11.01.2015 "Czy można sprzątnąć śmietnik przy budynkach mieszkalnych przy ul. Staszica (zdjęcia w załączniku)? Proszę o zabranie kontenera na butelki który w tym miejscu stoi bo to nie jego miejsce, osoba odpowiedzialna za jego opróżnianie pozostawione przy nim śmieci wrzuca w krzaki zamiast je ze sobą
-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS