strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 6 czerwca 2020   pogoda

Aktualności

Nominacja „Mazury AirShow” i Aeroklubu Krainy Jezior w plebiscycie „Lotnicze Orły”

25 listopada 2011
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Lotnicze Orły ... dla Mazur  AirShow?

 

W ogólnopolskim internetowm Plebiscycie  „Lotnicze Orły” nominowano  „Mazury AirShow”  (w kategorii  Impreza Lotnicza Roku ) oraz Aeroklub Krainy Jezior  (w kategorii Promotor Roku).

 

 

To niewątpliwie wielkie wyróżnienie tych jedynych tego typu mazurskich pokazów lotniczych  w scenerii  jeziora Niegocin,  ale i  Aeroklubu  (AKJ) funkcjonującego efektywnie od lat na  Mazurach.

 

To wyjątkowe wyróżnienie nominacją może być również powodem  do satysfakcji wszystkich mieszkańców  Warmii i Mazur,  a z pewnością Giżycka. Teraz potrzebne jest wsparcie w plebiscytowym głosowaniu  licznych  sympatyków oraz przyjaciół  z kraju i zagranicy!

 

Uzyskanie „Lotniczego Orła” w internetowym głosowaniu stanowiłoby kolejną okazję do medialnego i bardzo skutecznego eksponowania Mazur ponadregionalnie, podobnie jak z okazji kilkuletniej akcji „Mazury Cud Natury”.

 

Zachęcamy do wsparcia tych dwóch nominacji (Mazury AirShow oraz AKJ) w systematycznym (co 24 godziny) głosowaniu.

 

Oddawanie głosu na stronie internetowej www.lotniczeorly.pl  nie pociąga żadnych kosztów. Wymaga tylko systematyczności w okresie do 31 grudnia  2011r. o co prosimy życzliwych niniejszym wydarzeniom i promocji regionu, mieszkańców naszego województwa a szczególnie Mazur .

 

Więcej informacji w aktualnościach na portalu www.lotniskoketrzyn.pl

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS