strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 5 lipca 2020   pogoda

Agencje nieruchomości

Agencja Nieruchomości NOWY DOM Ewelina Kordan

14 lutego 2014
dodał(a): Nowy Dom
Nazwa firmy:Agencja Nieruchomości NOWY DOM Ewelina Kordan
Nazwa skrócona:Nowy Dom Ewelina Kordan
Adres:ul. Mickiewicza 12/7, 11-500 Giżycko
Telefon:+48 87 732 93 20
Fax:+48 87 732 93 20
E-mail:gizycko@nieruchomosci-nowydom.pl
Www:www.nieruchomosci-nowydom.pl
Branża / Charakterystyka

Biuro nieruchomości Nowy Dom powstało, aby świadczyć Państwu profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Chcemy być dla Państwa doradcami i partnerami przy zakupie, sprzedaży, wynajmie i najmie nieruchomości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego że, każda nieruchomość, zakupywana czy wynajmowana ma być dla naszych klientów NOWYM DOMEM. Rozumiemy jak dużą wagę mają decyzje podejmowane przez naszych klientów, dlatego też zapewniamy bezpieczeństwo każdej transakcji. Każdy nasz klient może liczyć na doradztwo z zakresu tematyki związanej z nieruchomościami.

Założeniem Biura Nieruchomości Nowy Dom jest współpraca z klientami oferującymi i poszukującymi polegająca na kompleksowej obsłudze w przygotowaniu transakcji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dopasowując się do jego potrzeb i możliwości.

Swoje doświadczenie firma Nowy Dom pozyskała na trudnym, ale jak i ciekawym olsztyńskim rynku nieruchomości. Pracujemy na terenie Warmii i Mazur. Nasza firma ma siedzibę w Giżycku. Stosujemy zasady etyki zawodowej i przestrzegamy standardów zawodowych. Legitymujemy się licencjami zawodowymi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 12725 oraz zarządzania nieruchomościami nr 18518.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Biurem Nieruchomości Nowy Dom.

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00-16.00

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS