strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 25 sierpnia 2019   pogoda

Giżycko w mediach

Nowy serwis internetowy o mazurskich jeziorach walczących w konkursie 7 Cudów Natury

11 lutego 2009
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

 

Jeziora.warmia.mazury.pl – to adres nowego serwisu internetowego, który ruszył 11 lutego 2009 roku. Strona promuje Wielkie Jeziora Mazurskie i zaprasza do głosowania w konkursie na Nowe 7 Cudów Natury.

 

- Otworzyła się przed nami niespotykana jak dotąd okazja do pokazania Europie i całemu światu, jak wielkim skarbem jest kraina Wielkich Jezior Mazurskich. Promocja mazurskich jezior, to więc nie tylko promocja naszego województwa, ale i kraju w świecie – mówi Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

Jeziora.warmia.mazury.pl będzie na bieżąco relacjonować promocję konkursu w poszczególnych gminach i powiatach regionu oraz całym kraju. Ze strony można też nieodpłatnie pobrać specjalne, promocyjne banery, by umieścić je na stronach instytucji i osób prywatnych.

 

Za pośrednictwem serwisu wszyscy, którzy nie mają jeszcze e-maila, mogą go założyć, by mieć możliwość zagłosowania w konkursie.

 

Można również prześledzić zasady głosowania w języku polskim oraz bezpośrednio wejść w panel głosowania na stronie organizatorów akcji. 

 

Zapraszamy:

www.jeziora.warmia.mazury.pl

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS