strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 16 maja 2021   pogoda

Serwis

Regulamin serwisu miejskiego

GIŻYCKO.pl

 

POLITYKA RODO – INFORMACJA ODNOŚNIE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

http://mojegizycko.pl/polityka-rodo-informacja-odnosnie-przetwarzania-danych-osobowych/

 

Jak założyć konto i korzystać z serwisu

zobacz...

 

Właścicielem serwisu www.gizycko.pl jest Urząd Miejski w Giżycku. Serwis jest administrowany przez pracowników Urzędu Miejskiego w Giżycku. Mogą z niego interaktywnie korzystać osoby fizyczne, firmy, instytucje i organizacje.

 

 

Regulamin użytkowania serwisu gizycko.pl

BAZY TURYSTYCZNEJ

KATALOGU FIRM I INSTYTUCJI

KALENDARZA IMPREZ

GALERII ZDJĘĆ

 1. Wszelkie prawa do zawartości oficjalnego serwisu Miasta Giżycka www.gizycko.pl  są zastrzeżone. Użytkownik ma prawo do pobierania oraz drukowania całych stron lub fragmentów strony pod warunkiem nienaruszania praw autorskich. Żadna część serwisu nie może być w całości lub części kopiowana w celach komercyjnych, modyfikowana lub wykorzystana w inny sposób, bez uprzedniej zgody Urzędu Miejskiego w Giżycku.
 2. Informacja w Bazie Turystycznej, Katalogu Firm i Instytucji, Kalendarzu imprez lub fotografia w Galerii zdjęć ukazuje się po weryfikacji dokonanej przez administratorów serwisu, jeśli jej treść (forma) jest zgodna z prawem międzynarodowym, polskim, ogólnie przyjętą etykietą, niniejszym regulaminem oraz dotyczy terenu Giżycka lub powiatu giżyckiego.
 3. Użytkownikami serwisu mogą być osoby fizyczne, firmy, instytucje i organizacje. Informacje (fotografie) zamieszczane są w bazie nieodpłatnie.
 4. Warunkiem umieszczenia obiektu w Bazie Turystycznej jest dokonanie wpisu do ewidencji obiektów, świadczących usługi hotelarskie, nie będących obiektami hotelarskimi oraz pól biwakowych na terenie Gminy Miejskiej Giżycko oraz gmin powiatu giżyckiego lub wpisu do ewidencji hotelarskiej prowadzonej przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie (informacje i dokumenty dostępne w BIP).
 5. Wpis w Bazie Turystycznej lub w Katalogu Firm i Instytucji stanowi oświadczenie, że prowadzona jest działalność gospodarcza (turystyczna) w myśl przepisów prawa, obowiązujących na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 6. Zamieszczenie wpisu na www.gizycko.pl jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby publikacji i prezentacji internetowych Urzędu Miejskiego w Giżycku (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych – Dz.U. Nr 133, poz. 883).
 7. Zabrania się publikowania materiałów: obscenicznych, obraźliwych, łamiących prawo do prywatności, propagujących przemoc, nawołujących do nienawiści rasowej itp.
 8. Treść informacji niezgodnych z prawem oraz wszystkie dane potrzebne do zlokalizowania ich autora, będą przekazywane odpowiednim organom ścigania.
 9. www.gizycko.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość merytoryczną informacji umieszczanych w bazie.
 10. www.gizycko.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie ewentualne straty i szkody wynikające z wadliwego działania serwisu.
 11. www.gizycko.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia informacji (fotografii) bez podawania przyczyny takiego działania.
 12. www.gizycko.pl zastrzega sobie prawo do czasowych przerw w pracy serwera.
 13. www.gizycko.pl zobowiązuje się nie ujawniać indywidualnych danych użytkownika osobom trzecim.
 14. www.gizycko.pl zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu oraz do udzielania pomocy w przypadku problemów z serwisem.
 15. www.gizycko.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu. Nowy regulamin obowiązuje od momentu opublikowania.

 

 

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS