strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 28 stycznia 2020   pogoda

Aktualności

Obchody DNIA DZIECKA w Ośrodku Szkolenia Wodnego 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej

01 czerwca 2012
dodał(a): UM Sebastian

 

Pogoda nie rozpieszczała w tym roku najmłodszych w Giżycku.  Choć Dzień Dziecka wypada 1 czerwca to zimno i ulewne deszcze zmusiły pracowników Klubu 15 Brygady Zmechanizowanej do zmiany terminu świętowania o ponad tydzień. Na szczęście tym razem aura okazała się łaskawa i najmłodsi mogli oddać się zabawie na terenie Ośrodka Szkolenia Wodnego (OSW) giżyckiej jednostki.

 

 

 

Zabawa po raz pierwszy w historii została zorganizowana we współpracy Giżyckim Klubem Karate Kyokushin. Pokazy i zawody karateków stanowiły wielką frajdę dla obecnych na OSW milusińskich zwłaszcza, że do Klubu należy wiele dzieci kadry i pracowników wojska. Wielką frajdę najmłodszym sprawiły również zamki i baseny z kulkami, w których mogły hasać do woli.


 

 

 

Starsi uczestnicy zabaw woleli przejażdżki konne, rozgrywki w piłkę nożną czy loterię, w której można było wygrać ciekawe nagrody. Zabawę jak co roku zakończył rejs statkiem po jeziorze Kisajno oraz tradycyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

 

 

 

fot. mł. chor. Piotr Kamiński, kpt. Dariusz Guzenda

 

 

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS