strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 26 lutego 2021   pogoda

Aktualności

OCEŃ NASZE MIASTO

16 sierpnia 2010
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

 

ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

I WYRAŻENIA OPINII NA TEMAT GIŻYCKA

 

ankieta

 

 

Badanie atrakcyjności polskich miast

 

Weź udział w badaniu, wypełnij ankietę i wypowiedz się jak oceniasz życie w Giżycku. Podziel się swoją opinią, a miasto otrzyma bezpłatnie wyniki, które będą mogły pomóc we wprowadzeniu koniecznych zmian w najbliższym otoczeniu.

 

Jeśli zechcesz, również do Ciebie może być wysłane  podsumowanie wyników badań, które pozwoli porównać 'ankietowane' miasto z innymi polskimi małymi i średnimi miastami.

 

Pomóż nam opracować ranking atrakcyjności polskich małych i średnich miast i jednocześnie zdobywaj punkty, które wymienisz na ciekawe nagrody w postaci e-gazet, książek lub czasopism elektronicznych po zarejestrowaniu się panelu respondentów. Za udział w tym badaniu otrzymasz 10 pkt.

 

Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące ankiety prosimy kierować na adres biuro@pbonline.pl  lub pod numer telefonu 22 621 27 15.

 

Urząd Miejski w Giżycku przystąpił bezpłatnie do projektu realizowanego przez firmę badawczą PB Online Sp. z o. o., która przeprowadza badanie  atrakcyjności małych i średnich miast. Na badanie metodą kwestionariusza zamieszczanego w internecie poprzez platformę www.portalbadan.pl, składa się ankieta skierowana do mieszkańców miasta.

 

Badanie atrakcyjności miasta dla mieszkańców dotyczy m.in.:

  • Oferty rekreacyjno-sportowej, edukacyjnej i kulturalnej
  • Możliwości wypoczynkowych
  • Komfortu życia z uwzględnieniem specyfiki takich grup jak dzieci, osoby starsze, niepełnosprawni i inne
  • Atrakcyjności rynku pracy
  • Poziomu bezpieczeństwa
  • Infrastruktury drogowej
  • Usług komunalnych
  • Pracy Urzędu Miejskiego.

W przyszłości firma PB Online planuje realizację badania skierowanego do  przedsiębiorców działających na terenie danego miasta, aby oni sami mogli ocenić miasto m.in. przez pryzmat jakości lokalnego rynku pracy, jakości usług okołobiznesowych dla przedsiębiorstw, satysfakcji z usług urzędów publicznych, infrastruktury technicznej niezbędnej do prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Życzymy przyjemnego wypełniania ankiety!

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS