strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 28 października 2020   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 15 czerwca 2013

Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio
2013.06.15
Caffe Crema
Obchody 15-lecia STOWARZYSZENIA WSPÓŁPRACY MAZURSKO-FRANCUSKIEJ
2013.06.13
Caffe Crema, Giżyckie Centrum Kultury
Wielka Zbiórka Elektrośmieci
2013.06.10
Giżycko

Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio

05 czerwca 2013
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2013-06-15
Termin do:2013-06-15
Organizator:Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio
Miejsce:Caffe Crema
Telefon:667 673 880 Magdalena Stawiarz - PR manager
E-mail:kaczmarczyk.promo@gmail.com
Www:www.caffecrema.pl


Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio zagra Giżycku


15 czerwca 2013 (sobota) godz. 20.00
Kawiarnia Caffe Crema
przy Pasażu Portowym, ul. Żeglarska 7


Pawłowi Kaczmarczykowi w koncercie towarzyszyć będzie
Maciej Adamczak (kontrabas) oraz Dawid Fortuna (perkusja)


Wstęp: 30zł
Rezerwacja stolików: tel. 87 732 91 19


Jeden z najwybitniejszych europejskich pianistów jazzowych młodego pokolenia, wielokrotnie wybierany „Nową Nadzieją Polskiego Jazzu” przez czytelników Jazz Forum, zagra dwa koncerty w krainie polskich jezior: 14 czerwca o 20.00 w znanej uczestnikom Festiwalu Suwałki Blues, Papaja Jazz Club w Ełku  (ul. Pułaskiego 26) oraz 15 czerwca o 20.00 w przytulnej kawiarni Caffe Crema w Giżycku (ul. Żeglarska 7 lok. U-9). Paweł Kaczmarczyk, bo o nim mowa, w 2009 roku został uznany „Pianistą Roku”, przerywając w ten sposób wieloletnią dominację Leszka Możdżera.


Twórczość krakowskiego muzyka jest niezwykle entuzjastycznie przyjmowana zarówno przez publiczność, jaki i krytyków. Pochlebne opinie pod jego adresem docierają do nas z całego świata - prestiżowy dziennik Chicago Tribune po jego koncercie napisał: "Słuchając, jak Paweł Kaczmarczyk wydobywa dźwięki z klawiszy, możemy zrozumieć, na czym polega pełnokrwista, pełna zaangażowania pianistyka jazzowa", a Mannheimer Morgen tylko potwierdził słowa poprzednika: "Nazwisko Kaczmarczyk zapewne stanie się niebawem definicją dla wirtuozerii i kreatywności w jazzie.”


Pawłowi w koncercie towarzyszyć będą: Maciej Adamczak (kontrabas) oraz Dawid Fortuna (perkusja). Muzycy zaprezentują kompozycje z płyty "Complexity in Simplicity", wydanej nakładem renomowanej niemieckiej wytwórni ACT Music. Prócz utworów z ostatniego albumu, publiczność będzie miała możliwość usłyszeć nowe kompozycje, które znajdą się na nadchodzącej płycie Pawła Kaczmarczyka.


Mazurskie koncerty będą stanowić część pięciodniowej trasy zespołu, Audiofeeling wystąpi także w Łodzi, Siedlcach i Suwałkach.


Oficjalne zaproszenie na koncerty czerwcowej trasy Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio: www.youtube.com/watch?v=itS2VzP36YM


Zapraszamy do posłuchania fragmentu koncertu formacji Pawła Kaczmarczyka: Where Were You When I Needed You (Stevie Wonder)


www.youtube.com/watch?v=TBsmgOxYY8A

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS