strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 4 lipca 2020   pogoda

Ośrodki wypoczynkowe

PIĘKNA GÓRA Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów

06 lutego 2019
dodał(a): masovia
Adres:Piękna Góra, 11-500 Giżycko
Telefon:+48 603 161 153
E-mail:osrodek@pieknagora.pl
Www:www.pieknagora.pl
Il. miejsc:138
Parking:tak


Opis
Piękna Góra to miejscowość położona koło Giżycka, tu nad jeziorem Kisajno znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy „Łabędzi Ostrów”. Lokalizacja ośrodka w sercu Mazur pozwala na skorzystanie z atrakcji oferowanych przez Giżycko - okrzyknięte „letnią stolicą Polski” oraz zapewnia spokojny wypoczynek na terenie 9 hektarowej posesji.
Jezioro Kisajno i mazurska przyroda stwarzają znakomite warunki dla amatorów aktywnego wypoczynku, wszelkich sportów wodnych np. windsurfingu, kajakarstwa, aż po wędkarstwo.

W południowej części jeziora, w pobliskim sąsiedztwie ośrodka znajduje się tzw.„ Łabędzi Szlak”, który obejmuje dziesięć wysp – ulubione miejsce gniazdowania licznych gatunków ptaków wodnych.
Lokalizacja na urokliwym mazurskim półwyspie wyróżnia nasz obiekt na tle innych okolicznych obiektów. Domki, które wynajmujemy gościom, położone są wśród drzew dających przyjemny cień. W zależności od potrzeb, mogą pomieścić od 2 do 6 osób. Poza noclegami proponujemy plac zabaw, zewnętrzną siłownię i wiele innych możliwości...

Niezależnie czy jesteś miłośnikiem przyrody, sportów wodnych, czy po prostu ciszy i spokoju – u nas z pewnością znajdziesz ulubiony zakątek i wypoczniesz jak nigdy przedtem.

Zakwaterowanie:
Oferujemy domki 2-, 3- osobowe oraz komfortowe 2-4 i 6- osobowe, apartamenty, pokoje hotelowe i typu studio.
Domki i pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, lodówki, odbiorniki TV.
Na terenie ośrodka oferujemy dostęp do Internetu/wi-fi.

Wyżywienie:
Restauracja z przepięknym tarasem widokowym na jezioro Kisajno serwuje śniadania, obiady, kolacje dania kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej. Dodatkowo Szef Kuchni proponuje tematyczne, kulinarne atrakcje: grillowanie na tarasie, dania z mazurską nutą oraz wiele innych…

Dodatkowe atrakcje:
• Odnowa Biologiczna (sauna sucha, parowa, na podczerwień).
• Imprezy przy ognisku/wiacie grillowej, występy zespołów żeglarskich, wieczory taneczne, karaoke.
Sale konferencyjno-bankietowe:
• W naszym obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjno-bankietowe: mała – mieszcząca do 50 osób oraz duża – przeznaczona dla grupy 150-osobowej. Liczba uczestników determinuje konkretny układ wnętrza sali. Obiekt został zaopatrzony w nowoczesny sprzęt audiowizualny: tablicę flipchart, ekran, rzutnik, nagłośnienie, zaciemnienie.
• Zapraszamy na huczne i niezapomniane jubileusze, urodziny, imieniny, bankiety, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie organizowane w Restauracji Łabędzi Ostrów. Stworzymy dla Państwa doskonałe warunki do spotkania w gronie bliskich znajomych i przyjaciół

Żeglarzom oferujemy:
• bezpieczny port ze 100 miejscami cumowniczymi wraz z kompletnym węzłem sanitarnym, możliwość skorzystania z prądu;
• ujęcie wody, pompę do odbioru nieczystości z jachtów, kontener na śmieci, slipowanie i zimowanie jachtów poza sezonem, żeglarski bar z tarasem, restaurację serwującą posiłki i napoje.

Serdecznie zapraszamy!!!

Wpis do ewidencji (data, numer)
20.02.2015 nr RSFiO-DG.7334.1.2015 Urząd Gminy Gi

Miejsce przyjazne zwierzętom: Tak
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS