Piknik Rodzinny | Zapraszamy 19 sierpnia!

Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz po raz kolejny serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Giżycka, jak i gości odpoczywających na Mazurach, do wspólnej zabawy podczas Pikniku Rodzinnego.

Piknik Rodzinny
19 sierpnia 2023 r. 

 

Organizator oraz partnerzy wydarzenia przygotują mnóstwo atrakcji w tym dniu. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Piknik odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta. SERDECZNIE ZAPRASZAMY – WSZYSTKIE ATRAKCJE W TYM DNIU, BĘDĄ ZA DARMO!

 

Plakat

Podczas pikniku prowadzona będzie zbiórka na rzecz giżycczanina Wojtusia Kozioła.


Wojtuś Kozioł

Przekierowanie do zbiórki online na rzecz Wojtusia. 

qr kod

UWAGA!

  • Uczestnik biorąc udział w Wydarzeniu, wyraża dobrowolnie zgodę na utrwalenie
    i wykorzystanie swojego wizerunku bez prawa do wynagrodzenia z powyższego tytułu. Zgoda obejmuje rozpowszechnianie przez Urząd Miejski w Giżycku wizerunku utrwalonego w związku z udziałem w Wydarzeniu poprzez: utrwalanie, zwielokrotnianie przy użyciu wszelkich technik, rozpowszechnianie, korzystanie, wprowadzenie do obrotu, użyczenie, publiczne wykonanie, wstawienie, wyświetlenie, odtworzenie, nadawanie, publiczne udostępnianie, archiwizację, w tym
    w szczególności na stronach internetowych Urzędu Miejskiego w Giżycku na profilach UMG w mediach społecznościowych, oraz na wydarzeniach promocyjnych Miasta Giżycka.
  • Osoby będące pod wpływem alkoholu, nie będą mogły korzystać z atrakcji przygotowanych w ramach Pikniku Rodzinnego.

 


POLECAMY SPRAWDZIĆ

 

Odnośnik do Mapy Parkingów