strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 7 grudnia 2019   pogoda

Samorząd

Platforma Dialogu Społecznego

Giżycka Platforma Dialogu Społecznego

Dialog.gizycko.pl

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

Jeśli masz pytanie wyślij je przez formularz kontaktowy,
a my opublikujemy odpowiedź na
giżyckiej Platformie Dialogu Społecznego

 

Temat
Wiadomość
E-mail
Podpis
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Przepisz kod z obrazka:

 

Urząd Miejski w Giżycku uruchomił Platformę Dialogu Społecznego, by dzięki takiej formie komunikacji, mieszkańcy w jeszcze łatwiejszy sposób mogli docierać do samorządowców ze swoimi problemami. Wszyscy, którzy mają pytania, uwagi, problemy, czy opinie mogą je przekazywać poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na oficjalnej stronie miasta Gizycko.pl. Pytania wraz z odpowiedziami są publikowane na platformie pod adresem dialog.gizycko.pl. Oczywiście można korzystać z  tradycyjnych poniedziałkowych spotkań z burmistrzem. Sprawy urzędowe można też załatwiać elektronicznie przez Cyfrowy Urząd, działający od 2013 roku. Platforma Dialogu Społecznego to kolejny kanał komunikacji  i sposób by szybko reagować na sprawy ważne dla naszych mieszkańców.

 

Dzięki giżyckiej Platformie Dialogu Społecznego mieszkańcy nie muszą zastanawiać się z jaką sprawą do jakiego wydziału powinni się zgłosić. Jest to jedno miejsce, gdzie trafiają wszelkie zgłoszenia potrzeb i problemów mieszkańców. Wszyscy w prosty i szybki sposób, bez wychodzenia z domu, mogą skomunikować się z giżyckim samorządem i wyrazić swoje zdanie na różne, ważne i interesujące tematy.

 

Użytkowników Platformy Dialogu Społecznego prosimy o zapoznanie się z regulaminem oficjalnego serwisu Gizycko.pl, w myśl którego „(…) zabrania się publikowania materiałów: obscenicznych, obraźliwych, łamiących prawo do prywatności, propagujących przemoc, nawołujących do nienawiści rasowej itp.”

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS