strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 17 listopada 2019   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 25 listopada 2011

Giżycka Gala Żeglarska 2011
2011.11.25
Port Ekomarina
POKAZY FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH SZORTY 2011
2011.11.25
Giżyckie Centrum Kultury
Andrzejkowy Turniej Piłki Recznej XX lat Piłki Ręcznej w Giżycku
2011.11.25
Hala MOSiR przy SP4

POKAZY FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH SZORTY 2011

10 listopada 2011
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2011-11-25
Termin do:2011-11-27
Organizator:Fundacja Rozwoju Sztuki Filmowej, CANAL+, współpraca GCK
Miejsce:Giżyckie Centrum Kultury
Www:www.pokazy.szorty.pl


SZORTY 2011


Pokazy Filmów Krótkometrażowych


25-27 listopada 2011 godz. 18.00
Giżyckie Centrum Kultury


Szczegółowy program pokazów: www.Pokazy.Szorty.pl


Na filmowe menu imprezy złożą się trzy części: „Aperitif”, „Main course”
i „SuperDesery CANAL+”. W ramach tego cyklu stacja pokaże siedem najciekawszych produkcji, wyemitowanych w tym roku na antenie.

W programie imprezy, w każdej lokalizacji, jeden wieczór wypełnią „SuperDesery CANAL+”, a w nich najciekawsze filmy krótkometrażowe emitowane w tym roku na antenie stacji. „CANAL+ pokazuje pełną panoramę światowego, europejskiego i polskiego kina, wybierając zawsze produkcje na najwyższym poziomie. Nie inaczej jest w przypadku krótkiego metrażu. Dlatego selekcja tych najlepszych z najlepszych do naszego cyklu w ramach SZORTÓW wcale nie była łatwa” – mówi Agatha Slaby, Rzecznik Prasowy CANAL+. I dodaje: „Poza świetnym repertuarem  przygotowaliśmy dla gości naszych pokazów słodkie niespodzianki”.


W cyklu „SuperDesery” CANAL+ znajdą się m.in.: «Zagubiona rzecz» – tegoroczny obraz nagrodzony Oscarem w kategorii filmu krótkometrażowego, «Zadurzenie», «Paths of hate» czy «Małe dzieci, wielkie słowa».  


Przez cały czas trwania SZORTÓW 2011 publiczność może głosować na ulubiony film, który otrzyma tytuł „POLISH AUDIENCE AWARD”. Dla miłośników krótkiego metrażu CANAL+ organizować będzie konkursy w mediach lokalnych i w serwisach internetowych z nagrodami ufundowanymi przez stację.Ogólnopolskie pokazy filmów krótkometrażowych SZORTY 2011 ropzoczęły się 2 listopada pokazem SUPERDESERÓW, zorganizowanym przez CANAL+ i Fundację Rozwoju Sztuki Filmowej w Nowym Wspaniałym Świecie w Warszawie.


W jubileuszowej, dziesiątej edycji pokazy odbywają się w trzydziestu dwóch ośrodkach w całej Polsce od listopada do grudnia. SZORTY 2011 będą obecne w Bielsku Białej, Ciechanowie, Dębicy, Ełku, Giżycku, Gorzowie Wielkopolskim, Grodzisku Mazowieckim, Katowicach, Koninie, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Płocku, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, Rzeszowie, Sejnach, Skierniewicach, Sokołowie Małopolskim, Sokółce, Sopocie, Suwałkach, Szczecinie, Świeciu, Tomaszowie Mazowieckim, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Zawierciu i Zielonej Górze.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS