strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 5 czerwca 2020   pogoda

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 5 maja 2013

Powitanie Wiosny
2013.05.05
las miejski

Powitanie Wiosny

26 kwietnia 2013
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2013-05-05
Termin do:2013-05-05
Organizator:Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Centrum Profilaktyki
Miejsce:las miejski
Telefon:696 927 021 Stefan Lempiecki
E-mail:stlem@wp.pl
Www:www.gizycko.pl

V Piknik rodzinny "Powitanie Wiosny"
 w ramach obchodów Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny


5 maja 2013 (niedziela) las miejski


Impreza co roku gromadzi coraz szerszą publiczność, a ponieważ ma charakter rodzinny i rekreacyjny włączona jest do obchodów Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny i realizowana w ramach kampanii "Postaw na rodzinę".


W programie nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin, organizatorzy liczą szczególnie na najmłodszych i najstarszych mieszkańców miasta. Dlatego też dla najmłodszych przygotowano szereg konkursów sportowo-rekreacyjnych oraz koło fortuny. Najstarszych na pewno zainteresuje program artystyczny - w lesie wystąpią "Marcinianki" , zespół taneczny "Złota Jesień" oraz "Cyganeczki". Zaprezentuje się także i na pewno do tańca porwie sekcja rytmiki Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku. Osoby w każdym wieku zaproszone zostaną do konkursów siłowych przygotowanych przez IKS - INTEGRACJA-CONAN. Będzie można też spróbować pograć w nową w Giżycku grę w boccia. Do tego szereg niespodzianek z nagrodami  i oczywiście leśny catering dla uczestników imprezy. Zaplanowano jeszcze pomiar ciśnienia, które dla uczestników imprezy zrobi Stowarzyszenie Johannitów. Będzie można także odwiedzić  stoisko Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku "Moja planeta bez elektrośmieci".


Organizatorami Pikniku rodzinnego "Powitanie Wiosny",  imprezy zainicjowanej przez  Ewę Ostrowską i Stefana Lempieckiego  są: Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Nadleśnictwo Giżycko, IKS-Integracja-Conan Integracyjny Klub Podnoszenia Ciężarów, Straż Miejska w Giżycku, Bank PEKAO, Dom Pomocy Społecznej.  


Impreza współfinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Giżycku

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS