strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 13 lipca 2020   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 3 lipca 2009

Wystawa modelarska
2009.06.02
Twierdza Boyen koszarowiec nr 1
Szachy Plażowe
2009.07.03
plaża miejska
PROJEKT PLAŻA z TVN 2009
2009.07.02
plaża miejska w Giżycku
Wakacyjny Turniej Drużyn Podwórkowych chłopców w piłkę nożną
2009.07.01
Boisko "ORLIK 2012"

PROJEKT PLAŻA z TVN 2009

31 marca 2009
dodał(a): UM Gosia
Termin od:2009-07-02
Termin do:2009-07-05
Organizator:Telewizja TVN, współpraca Urząd Miejski w Giżycku
Miejsce:plaża miejska w Giżycku
Www:www.projektplaza.onet.pl

"Projekt Plaża" z TVN 2009


2-5 lipca (czwartek-niedziela) 2009
GIŻYCKO plaża miejska


Program poprowadzą:


Dorota Gardias-Skóra


Irek Bieleninik


W programie m.in.:
● miasteczko TVN
● strefa widza
● konkursy i zabawy z nagrodami
● strefa chilloutowa
● eliminacje do konkursu „Zostań DJ-em Projektu Plaża”
Beach Party - wspólne imprezy taneczne i nauka tańca z tancerzami
„You Can Dance – Po prostu tańcz!“ i „Tańca z Gwiazdami“
● ciekawi goście, gwiazdy znane z pierwszych stron gazet i szklanego ekranu: Michał Piróg –  znany tancerz i choreograf, Norbi – piosenkarz oraz
Tomasz Jacyków – stylista
specjalny cykl filmowy -możliwość przygotowania własnego reportażu wakacyjnego
● sportowe atrakcje i niespodzianki
● karaoke
● strefa LECHA: kitesurfing, windsurfing, spinning, wake, narty wodne, kajaki oceaniczne, akrobacje rowerowe


Wstęp wolny!!!


SPOTKAJMY SIĘ NA PLAŻY!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


Emisja „Projektu plaża”: 11-12 lipca, w sobotę i niedzielę o godzinie 11.00
Emisja „Projektu plaża - nocą”: 9 lipca, w czwartek o godzinie 23.05

Giżycko. Przyroda olśniewa swym bogactwem, a czysta woda i zdrowe powietrze zachęcają do spędzenia tu wolnego czasu. W dniach od 2 do 5 lipca ekipa „Projektu Plaża” zaprasza do wspólnego wypoczywania w polskiej stolicy żeglarstwa.


„Projekt Plaża” to cykl imprez plenerowych odbywających się w polskich miejscowościach wypoczynkowych. W dniach od 2 do 5 lipca miasteczko programu gościć będzie na plaży miejskiej w Giżycku. Jednym z największych w kraju ośrodków wczasowych oraz centrum turystyki wodnej, często nazywanym wodną stolicą Polski. W programie zaprezentowane zostaną atrakcje turystyczne Giżycka, począwszy od charakterystycznych zabytków i ciekawostek, aż po znane tylko mieszkańcom tajemnice.


Trzecia edycja wakacyjnej trasy TVN będzie szczególna dzięki licznym i wyjątkowym atrakcjom. Od czwartku do niedzieli na plaży w Giżycku, w godzinach od 10.00 do 17.00, będą odbywać się liczne animacje, konkursy i zabawy dla dzieci. To w stolicy żeglarstwa wystartują ogólnopolskie eliminacje do konkursu „Zostań DJ-em Projektu Plaża”. Kolejne etapy odbędą się na plażach polskich kurortów, które odwiedzi ekipa programu, aż po wielki finał 23 sierpnia w Rewalu. Każdy uczestnik będzie miał kwadrans, aby zaprezentować przed jury swój muzyczny set. Na miejscu będzie także okazja do rozmowy z zawodowymi didżejami i pobawienia się konsoletą.


W Giżycku miasteczko „Projektu Plaża” gościć będą gwiazdy polskiego show-biznesu: Michał Piróg –  znany tancerz i choreograf, Norbi – piosenkarz oraz Tomasz Jacyków – stylista.


Gospodarze programu, Dorota Gardias i Irek Bieleninik, w piątkowy i sobotni wieczór zaproszą wczasowiczów na Beach Party - wspólną imprezę taneczną w miasteczku TVN. Tancerze z programów „You Can Dance – Po prostu tańcz!“ i „Tańca z Gwiazdami“ pokażą najmodniejsze tego lata figury parkietowe i zaproszą turystów do wspólnej nauki tańca. Wszystko po to, by wraz z przybyłymi do kurortu turystami oddać się najlepszej wakacyjnej rozrywce.


Tegoroczny „Projekt plaża” w okresie wakacyjnym, lipiec – sierpień, zawita do ośmiu miejscowości wypoczynkowych. W każdym z odwiedzanych miast, na cztery dni, zbudowane zostanie na plaży namiotowe miasteczko. Będzie można w nim spotkać znane i lubiane postaci z telewizji, pobawić się, odpocząć, wziąć udział w konkursach lub nauczyć się tańczyć. Zabawa potrwa od rana aż do późnych godzin nocnych.


Każdy przystnek na mapie „Projektu plaża“ to możliwość spróbowania innej wakacyjnej dyscypliny sportowej.  strefa LECHA: kitesurfing, windsurfing, spinning (BeachSpinner), wake, (WaterSpeed) narty wodne (WindCatcher), kajaki oceaniczne, akrobacje rowerowe (KiteRunner)  i konkurs didżejski to tylko część z wielu letnich atrakcji, które LECH przygotował dla miłośników wyciskania z życia więcej. Przez całe wakacje, od 2 lipca do 23 sierpnia, dzięki „Projektowi Plaża” prowadzonemu przez telewizję TVN turyści odwiedzający nadmorskie kurorty oraz Mazury nie będą już skazani na bezczynność i nudę. Będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych oraz stanąć za prawdziwą konsoletą didżejską czy zrelaksować się w strefie chilloutu.


Z programu TVN będzie można dowiedzieć się jakie atrakcje oferuje miasto, co warto zobaczyć i gdzie się bawić. Nie zabraknie też praktycznych informacji. Gospodarze programu doradzą jak nie dać się naciągnąć i zorganizować ekonomiczne, ale zarazem fantastyczne wakacje. Będzie można również dowiedzieć się jaki „bajer“ trzeba mieć w tym roku na plaży żeby być trendy.


Wczasowicze będą mieli okazje zaistnieć przed kamerą i wypowiedzieć się na zadany temat w cyklu Hyde Park, a ci którym muzyka w duszy gra będą mogli  zademonstrować swoje umiejętności wokalne na karaoke.


Kolejną niespodzianką tegorocznej edycji „Projektu Plaża“ jest specjalny cykl filmowy. Każdy będzie miał możliwość przygotowania własnego reportażu wakacyjnego przy użyciu profesjonalnych narzędzi telewizyjnych. Najciekawsze z nich stacja wyemituje w jednym z odcinków „Projektu Plaża“.


Ponieważ wybrzeże nie zasypia ekipa programu zorganizuje również wyprawę tropem nocnych atrakcji po nadmorskich i mazurskich klubach i pokaże gdzie można zaszaleć do białego rana.


Gdzie i kiedy można spotkać ekipę programu „Projekt plaża”:

Giżycko (od 2 do 5 lipca)
Augustów (od 9 do 12 lipca)
Władysławowo (od 16 do19 lipca)
Ustka (od 23 do 26 lipca)
Darłowo (od 30 lipca do 2 sierpnia)
Kołobrzeg (od 6 do 9 sierpnia)
Mielno (od 13 do 16 sierpnia)
Rewal (od 20 do 23 sierpnia)


Warto zobaczyć:

Fotogaleria i relacja z "Projektu Plaża 2008" TVN w Giżycku

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS