strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
niedziela, 5 lipca 2020   pogoda
media

Kalendarz imprez

Imprezy z dnia 6 lipca 2008

Szkolenie żeglarskie osób niepełnosprawnych – II turnus
2008.06.23
MCŻiTW Almatur jez. Kisajno
PROJEKT PLAŻA
2008.07.02
Plaża miejska w Giżycku
Szachy Plażowe "Turnieje Rodzinne"
2008.07.04
plaża miejska
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
2008.07.06
Kościół Ewangelicko-Augsburski
Turnieje Siatkówki Plażowej
2008.06.28
Plaża Miejska
Turniej Siatkówki Plażowej
2008.07.06
Plaża miejska w Giżycku

PROJEKT PLAŻA

27 czerwca 2008
dodał(a): UM Basia
Termin od:2008-07-02
Termin do:2008-07-06
Organizator:Telewizja TVN
Miejsce:Plaża miejska w Giżycku
Www:www.projektplaza.onet.pl

Projekt Plaża


2-6 lipca (środa-niedziela) 2008 plaża miejska w Giżycku


 


W programie m.in.:


poranny jogging z TVN


miasteczko TVN


strefa widza


strefa chilloutowa


konkursy i zabawy z nagrodami


ciekawi goście (piątek: Tomasz Schimscheiner)


tancerze Tańca z Gwiazdami (pt. i sob.: Łukasz Czarnecki i Kamila Kajak)


Program poprowadzą


Olivier Janiak oraz Elizabeth Duda


SPOTKAJMY SIĘ NA PLAŻY! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


Wstęp wolny!!!Wakacyjny program TVN po raz drugi odwiedzi najciekawsze miejscowości wypoczynkowe Polski, spędzając w każdej z nich pięć dni, organizując konkursy, zabawy i imprezy.


W tym roku stacja rozpoczyna swą trasę od Giżycka, które jest jedynym mazurskim miastem biorącym udział w przedsięwzięciu, a następnie zawita do kurortów nadmorskich: Gdyni, Łeby, Ustki, Darłówka, Mielna, Kołobrzegu i Międzyzdrojów.


W specjalnie zbudowanym miasteczku na mieszkańców i turystów czeka wiele atrakcji!  Od środy do niedzieli, w godzinach od 9.00 do 18.00, w miasteczku będą odbywać się liczne animacje, konkursy i zabawy dla dzieci. W tym roku na stałe zagoszczą takie punkty programu jak: hyde park (to szansa na powiedzenie głośno tego, o czym się przez cały rok milczało no i szansa na to, by pozdrowić na antenie TVN najbliższych przyjaciół), wakacyjne ABC (dowiecie się: jak spakować walizkę, co zrobić gdy wasza skóra niebezpiecznie się zarumieni albo jak zlikwidować „syndrom dnia poprzedniego” i wiele innych przydatnych rzeczy), rybka lubi pływać (flądra ma ości? – no i tu znajdziecie odpowiedź), partol plaża (pokażemy zabytki i najciekawsze miejsca w każdym z odwiedzanych miast) słońce, woda i … moda (skarpetki i sandałki – tego nie popieramy J), gwiazda na wakacjach (wasi ulubieńcy próbują sił w nowych dla siebie konkurencjach sportowych), sportowe aktywności między innymi: siatkówka plażowa, skimboarding, bodyboarding, space ball, spinning oraz wakacyjna szkoła yogi i akademia tańca oczywiście z tancerzami, których doskonale znacie z „Tańca z Gwiazdami".


Gościć będziemy również gwiazdy znane z pierwszych stron gazet i szklanego ekranu. A do późnej nocy będzie można się bawić przy muzyce rewelacyjnych DJ-ów.


Relacje z plażowych imprez emitowane bedą na antenie TVN od 12 lipca do 24 sierpnia w soboty i niedziele o godz. 10.05. Dodatkowo we wtorki o północy będzie można zobaczyć "Projekt plaża - nocą", a w piątki po północy w TVN Siedem "Projekt plaża - ekstra".


Jeśli chcesz spotkać gwiazdy TVN, współtworzyć z nimi program i przede wszystkim wspaniale się bawić, przyjdź na plażę miejską w Giżycku!!! Zabierz ze sobą znajomych i rodzinkę!


-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS