strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 30 maja 2020   pogoda

Edukacja aktualności

Projekty "Nowe Perspektywy" oraz "Młodzieżowa Akademia Umiejętności 2"

06 sierpnia 2012
dodał(a): UM Sebastian

Środowiskowy Hufiec Pracy  14-9 w Giżycku

11-500 Giżycko, Aleja 1 maja 30

(87) 428 42 86

 

Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Olsztynie rozpoczęła realizację projektów "Nowe Perspektywy" i "Młodzieżowa Akademia Umiejętności 2" współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekty będą trwały do 30 czerwca 2013 r. 

 

Środowiskowy Hufiec Pracy w Giżycku realizuje drugi z wymienionych programów. "Młodzieżowa Akademia Umiejętności 2" adresowana jest do uczestników OHP w wieku 16-20 lat uczęszczających do zasadniczych szkół zawodowych, odbywających rzemieślniczą naukę zawodu lub realizujący przygotowanie zawodowe w ramach gimnazjum. Program zakłada uczestnictwo beneficjentów m.in. w warsztatach i szkoleniach z zakresu planowania ścieżki edukacyjnej i zawodowej, obejmującym 120 godzin kursu językowego oraz specjalistycznych szkoleń zawodowych np. kurs barmański, wizażu i stylizacji, czy glazurnictwa.

 

Wszyscy uczestnicy wyposażeni zostaną w wiedzę i umiejętności zwiększające szanse na znalezienie satysfakcjonującego zajęcia w warunkach silnej konkurencji na rynku pracy. 

 

Informacje na temat projektu dostępne są również na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiego OHP

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS