strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 29 października 2020   pogoda

Przedsiębiorcy aktualności

Przedsiębiorco, pokaż się w Moskwie

29 listopada 2012
dodał(a): UM Dominika

20 przedsiębiorców budowlanych z Polski Wschodniej ma szansę na wyjazd do Moskwy. Wystarczy do 19 grudnia 2012 r. wysłać swoje zgłoszenie. Udział przedsiębiorców w Międzynarodowych Targach Budowlanych MosBuild finansuje Program Rozwój Polski Wschodniej.

Międzynarodowe Targi Budowlane MosBuild 2013 odbywają się 2-5 kwietnia 2013 r. w Moskwie. Są to największe targi budowlane w Europie i w Rosji, a także jedne z pięciu największych na świecie.

W targach MosBuild mogą wziąć udział przedsiębiorcy budowlani zarejestrowani w jednym z województw Polski Wschodniej i prowadzący działalność gospodarczą minimum 18 miesięcy. Ogłoszenie jest skierowane szczególnie do przedsiębiorców produkujących materiały budowlane, farby, narzędzia, oświetlenia, podłogi, okna i drzwi.

Organizatorzy przewidują 20 miejsc. W wyjeździe może wziąć udział maksymalnie jeden przedstawiciel z jednego przedsiębiorstwa.

Firmy, które wezmą udział w Targach, mogą liczyć na pełne dofinansowanie wynajmu powierzchni wystawienniczej, kosztów podróży i zakwaterowania, przejazdów lokalnych, biletów wstępu na targi, materiałów informacyjno-promocyjnych na potrzeby wyjazdu, a także przewozów samych towarów.

Program promocji gospodarczej Polski Wschodniej jest finansowany z Programu Rozwój Polski Wschodniej, realizuje go Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Wnioski można nadsyłać do 19 grudnia  2012 roku, do godziny 12.00.
Decyduje data i godzina wpłynięcia wniosku.

Dokumenty należy składać osobiście, pocztą tradycyjną lub kurierem na adres:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
ul. Bagatela 12
00-585 Warszawa
leszek.kolodziejczyk@paiz.gov.pl
tel. (22) 334 99 50


Wnioski do pobrania znajdują się na stronie Nabór wniosków – międzynarodowe targi budowlane MosBuild2013  

Źródło: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych

 

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS