strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
środa, 28 października 2020   pogoda

Przedsiębiorcy aktualności

Przedsiębiorco, promuj się za granicą! Nabory trwają

04 lutego 2013
dodał(a): UM Dominika

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych przyjmuje zgłoszenia na wyjazdy zagraniczne dla sektora technologicznego, hotelarskiego i gastronomicznego, a także firm informatycznych z Polski Wschodniej. Przedsiębiorcy, którzy uczestniczą w targach, mogą zyskać zagraniczne kontrakty. Firmy z Polski Wschodniej promują się za granicą dzięki finansowaniu z Programu Rozwój Polski Wschodniej.

 

Summer Fancy Food. Dla producentów żywności

20 przedsiębiorców z Polski Wschodniej może wziąć udział w Summer Fancy Food w Nowym Jorku. Fancy Food Show odbywają się od 1955 i są największą tego typu imprezą w Stanach. Wystawiają się tutaj producenci serów, kawy, przekąsek, przypraw, a także żywności regionalnej, ekologicznej i organicznej.

Wnioski można składać do 8 lutego 2013 r.

 


Seoul Food & Hotel. Dla sektora spożywczego

Również do 8 lutego 2013 r. można zgłaszać się do udziału w wyjeździe na targi hotelarskie i gastronomiczne Seoul Food & Hotel. W zeszłym roku targi odwiedziło ponad 40 tysięcy osób z 44 krajów. Wystawcy pokazują tutaj produkty świeże i pakowane, napoje bezalkoholowe i alkohole.

W tym roku targi odbędą się w maju. Z Polski Wschodniej pojedzie na nie 20 przedsiębiorców.

 

Seoul Food & Hotel w 2012 roku. Stoisko Polski Wschodniej

 

Computex. Dla informatyków

Computex to największe targi komputerowe w Azji i drugie co do wielkości na świecie, po targach CeBit w Hanowerze. Jak podają organizatorzy, na Tajwanie znajdują się oddziały wielu światowych firm informatycznych, dlatego targi Computex przyciągają ich przedstawicieli z całego świata. W 2013 roku targi odbędą się od 2 do 9 czerwca 2013 r. To już 31. edycja.

Zgłoszenia do Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych można nadsyłać do 11 lutego 2013 r.


Hannover Messe. Dla sektora technologicznego

20 przedsiębiorców związanych z technologiami dla przemysłu z Polski Wschodniej ma szansę na wyjazd do Hanoweru. Od 8 do 12 kwietnia 2013 r. odbędą się tam Międzynarodowe Targi Hannover Messe 2013. Zgłoszenia można nadsyłać do 7 lutego 2013 r. w południe.

W wyjeździe mogą wziąć udział przedstawiciele firm zarejestrowanych w Polsce Wschodniej (czyli w województwach: lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim lub warmińsko-mazurskim), którzy prowadzą działalność co najmniej od 18 miesięcy.

 

Więcej inforamcji:

 • Summer Fancy Food
 • Seoul Food & Hotel
 • Computex
 • Hannover Messe

   

   

  źródło: www.polskawschodnia.gov.pl

 • -
  Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
  RSS