strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
piątek, 22 listopada 2019   pogoda

Aktualności

Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze na 400-lecie miasta

27 maja 2012
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze na 400-lecie miasta

26-27 maja 2012 port Ekomarina Giżycko

 

Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012 Regaty Armatorów i Wyścig po trzy leszcze 26-27.05.2012

 

II giżyckie regaty armatorów - wyniki (26 maja 2012)

 

1. Marian Bełbot - klasa O, Vi - 5,49

2. Tadeusz Kozakiewicz - klasa O, Vi - 5,29

3. Daniel Fiet - klasa T1, Vi - 4,18

4. Marek Zarakowski - klasa T1, Vi - 4,04

5. Artur Czegiel - klasa T2, Vi - 4,56

6. Bogdan Bańkowski - klasa T2, Vi - 4,58

7. Czesław Kochanowski - klasa T2, Vi - 4,59

8. Henryk Koryciński - klasa T2, Vi - 4,66

9. Szymon Iganciuk - klasa T2, Vi - 4,63

10. Antoni Kozłowski - klasa T3, Vi - 4,7

11. Czesław Kacperski - klasa T3, Vi - 4,95

12. Czesław Kalinowski - klasa T3, Vi - 5,1

13. Edmund Grzymała - klasa T3, Vi - 4,69

14. Jakub Dziedzic - klasa T3, Vi - 5,1

15. Roman Kowal - klasa T3, Vi - 5,02 

 

"II wyścig po Trzy Leszcze" - wyniki (27 maja 2012)

 

1. Gin 730 - czas 1.35.58 (O)

2. Bingo 930 - czas 1.37.25 (O)

3. Venkor - czas 1.39.12 (T2)

4. Pan Tadeusz - czas 1.40.42 (T2) 

5. Dyzio - czas 1.42.59 (T2)

6. Domina - czas 1.43.42 (T2)

7. Galindia - czas 1.44.57 (T3)

8. Stonoga - czas 1.45.46 (T3)

9. Uphendi - czas 1.46.11 (T3)

10. Czarcia - czas 1.54.36 (T2)

11. Hakuna Matata - czas 1.56.19 (T3)

12. Obsesja - czas 1.57.14 (T3)

13. Czarna Wdowa - czas 2.02.01 (T1)

14. Rojber - czas 2.05.47 (T1)

15. Tatko - DNS

 

fot. UM Giżycko Wydział Promocji/Sebastian Rosa

 

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS