strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 10 grudnia 2019   pogoda

Aktualności

Siedem medali i dwa puchary giżyckich łyżwiarzy

12 grudnia 2014
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim 
"I ty możesz zostać mistrzem" LUBIN 6-7.12.2014

 

Kolejne sukcesy w łyżwiarstwie szybkim Julii Budnej SP4 i Pawła Bartczaka SP Bystry. Młodzi zawodnicy UKS sekcji łyżwiarskiej MOSiR wrócili z siedmioma  medalami i dwoma pucharami za miejsca w wieloboju.

 

 

Wyniki zawodników
Uczniowskiego Klubu Sportowego sekcji łyżwiarskiej MOSiR Giżycko:

Julia Budna SP4 kategoria 11 lat zdobyła trzy srebrne medale na dystansach 250 m, 250 m, 500 m (ustanowiła rekord życiowy) i puchar za II miejsce w wieloboju.

 

Paweł Bartczak SP Bystry kategoria 12 lat zdobył cztery brązowe medale na dystansach 4x 500 m (również rekord życiowy) i puchar za III miejsce w wieloboju.

 

Maciej Tulkiewicz SP7 kategoria 12 lat  zajął IV i V miejsce na dystansach 500 m ( rekord życiowy) i V miejsce w wieloboju.

 

Wojciech Brygała GIM 2 kategoria 14 lat   7 i 8 miejsce na 500 m (rekord życiowy) , na 1000 m również rekord życiowy, VIII miejsce w wieloboju.

 

W klasyfikacji Klubów jesteśmy nadal na VI miejscu. Wróciliśmy bardzo zmęczeni długą podróżą, ale sukces bardzo cieszy i szykujemy się już do następnego wyjazdu na zawody do Warszawy 20-21 grudnia 2014. Trzymajcie za nas kciuki:)

 

 

 

Jolanta Maksymiuk
trener łyżwiarstwa szybkiego, menadżer sportu MOSiR

FOT. archiwum prywatne

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS