Sportowcy mogą składać wnioski o Nagrodę Burmistrza do 31 stycznia 2024

Do 31 stycznia 2024 r. można składać wnioski w sprawie przyznania dorocznych nagród Burmistrza w dziedzinie sportu za osiągnięcia w 2023 roku.

Nagrody sportowe Burmistrza Giżycka dla sportowców, trenerów i działaczy sportowych są wyrazem uznania dla wysokich wyników sportowych oraz wkładu pracy na rzecz rozwoju sportu. Nagrody przyznaje Burmistrz z własnej inicjatywy lub na wniosek radnych, związków sportowych, klubów sportowych oraz szkół. Nagrody trafiają do zawodników sportów indywidualnych i drużynowych, wyróżniających się nieprzeciętnymi wynikami, ich trenerów, a także działaczy na rzecz rozwoju kultury fizycznej. 


Komplet dokumentów należy złożyć osobiście lub korespondencyjnie na adres: Urząd Miejski, Aleja 1 Maja 14, 11-500 Giżycko, pok. nr 7. Po złożeniu wniosku w wersji papierowej, należy niezwłoczne przesłać go również w wersji elektronicznej na adres: katarzyna.pomichowska@gizycko.pl.


Szczegółowe zasady przyznawania wyróżnień
i nagród Burmistrza za osiągnięcia w dziedzinie SPORTU

Statuetka

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Pomichowską z Biura Promocji i Polityki Społecznej, nr tel.: 87 7324 137/152,
e-mail: 
katarzyna.pomichowska@gizycko.pl

 

Fotorelacja z zeszłorocznej gali wręczenia Nagród | gizycko.pl/ Fotografia Tomasz Karolski
 

Fotogaleria z zeszłorocznej gali wręczenia nagród

 

Polecamy także:

Zasady przyznawania Nagród Burmistrza w dziedzinie KULTURY