strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 6 czerwca 2020   pogoda

Przedsiębiorcy aktualności

Spotkanie dotyczące oferty usług Punktów Konsultacyjnych

24 października 2008
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

 20 listopada (czwartek) w godz. 13.30-16.30

w Giżyckim Centrum Kultury przy ul. Konarskiego 8

odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjno – promocyjne

nt. oferty usług Punktów Konsultacyjnych

 

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na spotkanie wszystkich przedsiębiorców i osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą.

 

Celem spotkania jest przedstawienie oferty bezpłatnych usług realizowanych przez Punkt Konsultacyjny dla potencjalnych klientów PK. Odbiorcami usług świadczonych przez PK są przedsiębiorcy oraz osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą.

 

Jednym z tematów spotkania będzie prezentacja możliwości wsparcia działalności gospodarczej zarówno regionalnych jak i z krajowych programów operacyjnych.

 

Na spotkaniu będzie się można dowiedzieć m.in. w jaki sposób można pozyskać fundusze ze środków UE na rozwój firmy lub założenie własnej działalności gospodarczej.

 

Konsultanci udzielą informacji w jaki sposób uzyskać dofinansowanie, gdzie należy się udać i jakie złożyć dokumenty, w celu ubiegania się o pomoc ze środków UE.

 

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

 

Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie udziału prosimy przesłać najpóźniej do 17 listopada faxem na nr 089 521 12 60 lub mailem na adres m.majewska@wmarr.olsztyn.pl.

 

Bliższe informacje: tel. 089 521 12 53/54/69 m.majewska@wmarr.olsztyn.pl


Do pobrania: program spotkania i formularz zgłoszeniowy.

 

źródło: www.wmarr.olsztyn.pl

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS