Spotkanie wigilijne w CPUIiS

We wtorek (12 grudnia) w Świetlicy Socjoterapeutycznej w Giżycku odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne, które zostało zorganizowane zgodnie z wieloletnią tradycją. 

Wigilia to czas, kiedy spotykamy się z najbliższymi, dzieląc się opłatkiem i składając sobie najlepsze życzenia. Takie spotkanie przy wigilijnym stole, w uroczystej atmosferze zorganizowało Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku. Wśród zaproszonych gości byli; Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz, zastępca Burmistrza Cezary Piórkowski, dyrektor Banku Spółdzielczego w Giżycku Pani Magdalena Kucharska , ks. Kamil Borys, Katarzyna Rzeczycka, Beata Kurowicka, Mirosław Kowalski, kadra Centrum Profilaktyki, dzieci i młodzież uczęszczająca do świetlicy.

 

Spotkanie rozpoczęto od przywitania gości przez  Panią Ewę Ostrowską dyrektor CPUIS, która podziękowała wszystkim za dotychczasową współpracę i zaangażowanie oraz szczególnie podziękowania skierowała do dyrekcji Banku Spółdzielczego za przygotowanie dla dzieci paczek świątecznych. Złożyła bożonarodzeniowe życzenia, do których również przyłączyli się zaproszeni goście, życząc wszystkim, by nadchodzące święta Bożego Narodzenia były radosne, spokojne i spędzone w gronie rodzinnym. 

Następnie wszyscy zebrani przy wspólnym kolędowaniu podzielili się opłatkiem oraz spróbowali tradycyjnych potraw wigilijnych.

Na zakończenie na dzieci i młodzież czekała miła niespodzianka. Na sali pojawił się Mikołaj z prezentami. Dzieci czekały na upominki z niecierpliwością i nie kryły radości z paczek wypełnionych niespodziankami.

 

Spotkanie wigilijne w CPUIiSSpotkanie wigilijne w CPUIiSSpotkanie wigilijne w CPUIiSSpotkanie wigilijne w CPUIiSSpotkanie wigilijne w CPUIiSSpotkanie wigilijne w CPUIiSSpotkanie wigilijne w CPUIiSSpotkanie wigilijne w CPUIiS

 

Informacja i zdjęcia: CPUIiS