strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 4 kwietnia 2020   pogoda
media

Inwestycje

Stołówka i zaplecze kuchenno-magazynowe w Zespole Szkół nr 1

Nowy budynek ze stołówką i zapleczem kuchenno-magazynowym w Zespole Szkół Nr 1 na Wilanowie

 

koszt: ok. 960.000 zł

 

realizacja: rok 2011

 

Dobudowanie nowego budynku ze stołówką i zapleczem kuchenno-magazynowym w Zespole Szkół Nr 1 na Wilanowie było najpoważniejszą inwestycją w ramach remontów obiektów szkolnych w roku 2o11.

 

Burmistrz Jolanta Piotrowska wzięła udział w uroczystości otwarcia nowego bloku żywieniowego przy Zespole Szkół nr 1 w Giżycku.

 

 

Oficjalne otwarcie stołówki szkolnej odbyło się 22 września 2011 r. , choć już od początku roku szkolnego uczniowie korzystają z obiektu. Blok żywieniowy wyposażony jest w nowoczesną kuchnię oraz salę jadalną.

 

 

Jak podkreśliła pani burmistrz, dzięki tej inwestycji uczniowie Zespołu Szkół nr 1 mogą wreszcie zjeść pełny obiad w szkole w bardzo dobrych warunkach lokalowych. Samorząd miejski zrealizował przedsięwzięcie zgodnie z wolą rodziców dzieci uczących się w placówce na Wilanowie.

 

 

Inwestycja kosztowała blisko 1 mln zł, a efektem jej realizacji jest 200 posiłków przygotowywanych i wydawanych każdego dnia. Zdaniem Ewy Lewińskiej, dyrektora Zespołu Szkół nr 1, chętnych do korzystania z obiadów jest znacznie więcej dzieci.

 

 

Na budynku szkolnym ZS nr 1 został wyremontowany również dach. To nie jedyne miejskie inwestycje w bazę przed rokiem szkolnym 2011/2012. Po dwa pomieszczenia służące do nauki wyremontowano w ZS Nr 1, SP Nr 4, SP Nr 6 i SP Nr 7, na co wydatkowana została ogółem kwota blisko 175 tys. zł, zaś w Przedszkolu Miejskim Nr 1 przeprowadzono remont instalacji elektrycznej za kwotę 32,5 tys. zł. Do końca września mają się też zakończyć prace na budowie placów zabaw przy SP Nr 6 i SP Nr 7 o wartości 254 700 zł - połowę z tej kwoty pozyskaliśmy w ramach rządowego programu „Radosna Szkoła”.

 

Inwestycje w budynkach szkolnych na rok szkolny 2010/2011 info...

 

Inwestycje w budynkach szkolnych na rok szkolny 2009/2010 info...

 

Inwestycje w budynkach szkolnych na rok szkolny 2008/2009 info...

 

Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS