strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
wtorek, 2 czerwca 2020   pogoda

Aktualności

System informacji przestrzennej miasta na nowym portalu

02 lutego 2017
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ MIASTA

 

Burmistrz Giżycka informuje, że od 27.01.2017 r. aktualny system informacji przestrzennej miasta jest dostępny na portalu Atlas Warmii i Mazur: http://atlas.warmia.mazury.pl/mpzp/

 

Dotychczasowy portal: http://www.sipgizycko.pl/ będzie funkcjonował do końca czerwca 2017 r., ale nie będzie aktualizowany.

 

Zachęcamy do korzystania z usług nowego portalu!

 

 

Obsługa Atlasu Warmii i Mazur:

 

Po wejściu na stronę internetową www.atlas.warmia.mazury.pl po kliknięciu modułu Planowanie przestrzenne pojawi się mapa przedstawiająca Województwo Warmińsko – Mazurskie, na której należy znaleźć miasto Giżycko.

 

Moduł planowania przestrzennego dla miasta Giżycka umożliwia:

- wyszukiwanie planów Giżycka,

- obsługę Planu Zagospodarowania Przestrzennego Województwa,

- obsługę rysunków planów Giżycka.

 

Aby sprawdzić jaki plan miejscowy obowiązuje dla wybranej działki należy kliknąć ikonę Legenda/Rysunek planu na dolnym pasku narzędziowym, a następnie kliknąć wybraną działkę. Zostanie wyświetlone okno MPZP: Wybierz plan z listą planów dostępnych w miejscu kliknięcia. Lista zawiera nazwę planu oraz opis planu dostępny po kliknięciu. Rysunek planu dostępny jest po kliknięciu odpowiedniej ikony. Skan rysunku planu przycięty do zasięgu planu wyświetlony zostanie w widoku mapy oraz panelu Zawartość mapy.

 

Szczegółowa obsługa Atlasu została opisana w zakładce „Pomoc” dla Modułu Planowanie Przestrzenne w serwisie Atlas Warmii i Mazur.”

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS