strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
czwartek, 9 lipca 2020   pogoda

Aktualności

Szkolenie z obsługi nowego systemu informatycznego przeznaczonego do obsługi zadań związanych z procedurą grantową

23 listopada 2016
dodał(a): UM Dawid Klukiewicz

Szkolenie z obsługi nowego systemu informatycznego przeznaczonego do obsługi zadań związanych z procedurą grantową

1 grudnia (czwartek), godz. 16.00-18.00

Sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Giżycku

 

 

Szanowni Państwo,

 

serdecznie zapraszamy na szkolenie z obsługi nowego systemu informatycznego przeznaczonego do obsługi zadań związanych z procedurą grantową, które odbędzie się 1 grudnia (czwartek) 2016 r., od godz. 16 do godz. 18, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego
w Giżycku
.

 

Ponadto, podczas szkolenia Magdalena Telak (Biuro Promocji i Polityki Społecznej) wraz z Magdaleną Ciechanowicz (Wydział Finansowo – Księgowy) przedstawią Państwu najważniejsze zmiany wynikające z Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań, które weszło w życie 3 września 2016 r., a także konsekwencje złożenia nieprawidłowych sprawozdań z realizacji zadań publicznych.

 

Od 1 grudnia 2016 r. zostanie wdrożony system informatyczny przeznaczony do obsługi otwartych konkursów ofert i w związku z tym zachęcamy organizacje pozarządowe, aby w przyszłych konkursach grantowych wszystkie oferty realizacji zadań publicznych były wypełniane i składane w wersji elektronicznej za pomocą aplikacji „WITKAC”. Pierwszą i ostatnią stronę, podpisaną przez osoby upoważnione do reprezentowania oferenta, należy wówczas złożyć osobiście lub korespondencyjnie w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (pok. nr 7).

 

UWAGA! Oddziały terenowe nieposiadające osobowości prawnej nie mogą samodzielnie ubiegać się o dotację. W takiej sytuacji mogą złożyć ofertę za pośrednictwem zarządu głównego lub oddziału posiadającego osobowość prawną, natomiast w ofercie powinien być wskazany oddział upoważniony do bezpośredniego wykonania zadania.

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS