strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
sobota, 30 maja 2020   pogoda

Aktualności

TARGI BOATSHOW - zaproszenia do rozdania

06 listopada 2008
dodał(a): UM Małgorzata Kulas-Szyrmer

X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW –

największe w Polsce spotkanie żeglarzy i motorowodniaków

13-16 listopada 2008 Poznań

(teren Międzynarodowych Targów Poznańskich

ul. Głogowska 14, hall 3 i 3A)

 

Mamy do rozdania 8 ZAPROSZEŃ NA TARGI

(+ karnet uprawniający do 50% zniżki na przejazd PKP).

Można je odebrać osobiście w Wydziale Promocji i Integracji Europejskiej

Urzędu Miejskiego w Giżycku przy al. 1 Maja 14 (I piętro pokój nr 117)

 

Wystawa po raz pierwszy odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tak jak podczas 9 dotychczasowych edycji (organizowanych w Łodzi) swoje produkty pokażą producenci z kraju i zagranicy. Nie zabraknie firm, które od lat są wystawcami Boatshow: największych polskich stoczni jachtowych, dystrybutorów amerykańskich motorówek i firm zajmujących się wodnym bezpieczeństwem. Pojawią się także przedsiębiorcy, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność i wchodzą na ciągle rozwijający się Polski rynek. Swoją ofertę zaprezentuje 186 wystawców.

 

Na targach tradycyjnie reprezentowane będzie Giżycko. Obecne będzie stoisko promocyjne Centrum Promocji i Informacji Turystycznej. Wśród wystawców będą giżyccy armatorzy, firmy czarterujące, ośrodki żeglarskie etc.

 

Odwiedzając Targi Boatshow będzie można zobaczyć światowej klasy osprzęt i dowiedzieć się między innymi jak prawidłowo konserwować jacht, a dla tych, którzy zamiast siedzieć na burcie wolą bliższy kontakt z woda, przygotowano cześć poświęconą nurkowaniu, windsurfingowi i kajakarstwu.

 

W programie imprez towarzyszących znalazły się między innymi warsztaty szkutnicze. Na specjalnie przygotowanej skorupie jachtu zaprezentowane zostaną różne techniki budowy łodzi i sposoby jej wyposażania. Na targach obecni będą też specjaliści od nawigacji i meteorologii, którzy w oparciu o najnowocześniejsze urządzenia poprowadzą darmowe warsztaty i prelekcje.

 

Osoby zainteresowane odwiedzeniem Targów BOATSHOW w Poznaniu, mogą skorzystać ze specjalnej zniżki na przejazd pociągami pospiesznymi i osobowymi spółki "PKP PRZEWOZY REGIONALNE".  Przejazd realizowany jest na podstawie karnetu uprawniającego jedną osobę do zakupu biletu za zniżką w obie strony. UWAGA Korzystanie ze zniżki w drodze powrotnej odbywa się na podstawie posiadanego karnetu podstemplowanego w Biurze Targów.

 

Więcej o targach na stronie www.boatshow.pl

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS