strona startowa ulubione
wybierz język wersja językowa plwersja językowa enwersja językowa dewersja językowa ruwersja językowa frwersja językowa lt
dla niepelnosprawnych - informacje
poniedziałek, 28 września 2020   pogoda

Organizacje pozarządowe aktualności

Telewizja Trzeciego Sektora

05 sierpnia 2010
dodał(a): UM Ewelina

3sektor.tv to internetowy portal, na którym zamieszczonych jest blisko
300 filmów i materiałów multimedialnych o działających w Polsce i za granicą stowarzyszeniach, fundacjach oraz innych podmiotach ekonomii społecznej.
Projekt „Telewizja Trzeciego Sektora”, w ramach którego wyprodukowane zostaną reportaże, dofinansowany jest ze środków krajowego Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2009-2013.

 

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w otwartym naborze tematów nowych filmów, które będą od września produkowane dla Telewizji Internetowej Organizacji Pozarządowych 3sektor.tv.

 

Planujemy produkcję osiemnastu nowych reportaży o podmiotach ekonomii społecznej, stowarzyszeniach i fundacjach lub inicjatywach związanych z ekonomią społeczną. Poszukujemy organizacji/inicjatyw, które do tej pory nie miały dużego wsparcia medialnego, zajmują się w praktyce ekonomią społeczną oraz działają innowacyjnie na rzecz rozwiązywania problemów rynku pracy

 

Zgłoszenia przyjmujemy od 1-go sierpnia 2010. Produkcja filmów rozpocznie się już we wrześniu (tematy będą dobierane z dostępnej w danym momencie puli zgłoszeń), więc im szybciej zostanie nadesłane zgłoszenie tym większa szansa na realizację. 


Więcej informacji udziela:

Wojciech Pudło
Specjalista do spraw merytorycznych projektu „Telewizja Trzeciego Sektora”
3sektor.tv
w.pudlo@swr.pl

 

REGULAMIN...

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY...

-
Gizycko.pl - Urząd Miejski w Giżycku. Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2007.
RSS